1676
1605

سلام.پنجم زایمان کردم ولی هنز شیر ندارم.و چی باید بدم ب بچم.اخه میترسم شیرخشکی بشه دوست دارم شیرخودمو بهش بدم

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1660
دوسه روز بعدشیر میاد اوایل فقط اغوز درحد چند قطره س همون کافیه

اکی.اخه پرستار بیمارتان ب من گف شیرخشک باید بخری.خریدم دو س باربهش دادم ولی ترسیدم وابسته بشه بهش...دیگه ندادم

اکی.اخه پرستار بیمارتان ب من گف شیرخشک باید بخری.خریدم دو س باربهش دادم ولی ترسیدم وابسته بشه بهش... ...

پس چی میدی گشنه میمونه بیچاره اخه

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
1665

آب میوه های طبیعی بخور.قطره شیرافزا هم عالیه.بچه گناه داره تو این ۵ روز یعنی خوب شیر ندادی بهش؟افت قند نگیره خدایی نکرده.بیحال نیست بچه؟؟شیر خشک و بده من تا دو ماه کمکی شیر خشک‌میدادم.آهان نوشتی دیروز زایمان کردی.اشتباه دیدم ۵ روزه 

امضا ندارم

همون لحظه میاد 

تازه من زایمان زودرس بودم

البته کم بود شیرمو همون روز با شیردوش برقی بیمارستان دوشیدم تا شب سینه هام پر شد از شیر انگار تحریک شد

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
اکی.اخه پرستار بیمارتان ب من گف شیرخشک باید بخری.خریدم دو س باربهش دادم ولی ترسیدم وابسته بشه بهش... ...

سینه تو بده مدام مک بزنه..بعد که خسته شد شیر خشک رو با سرنگ بده نه شیشه.. چون حالت مک زدن شیشه با سینه فرق داره به اون عادت کنه سینه تو نمیگیره

عزیزم استرس نداشته باش،من خودمو کشتم اینقد رازیانه دم کردم اینقد شیر افزا از داروخونه گرفتم غذاهاییی ک مامان بزرگا دستور میدادنو بماند،هی میرفتم با هزار تا درد و اه و ناله سینمو زیر اب گرم ماساژ میدادم تا سینم شیر بیاره ک اورد، تا چهل روزگیش بهش شیر خشک ندادم،هر 8روز ی بار پی پی میکرد اخرم دکتر گفت شیرت کمه،باید شیر خشک کمکی بدی،بر خلاف میلم دادم ولی با این روش اول سینه راستمو میخورد سری بعد ک شیر میخواست سینه چپم بعد اگه میدیدیم بازم گرسنه است ی درجه شیرخشک،هر ی قوطی شیر واسه 15روزش بود،بچه ای ک کامل شیر خشک بخوره هر 3روز ی بار ی قوطی میخواد،تا دوسالگی هم بهش شیر دادم و ب زور صبر تلخ از شیر گرفتمش

از لحظه ای که بچه متولد میشه شیر میاد ولی بقدری غلیظه و روزنه های سینه با چربی بستس که اولاش دردناکه بسیار دردناک مخصوصا شب اول تقریبا کسی نمیتونه تحمل کنه البته من مردم و شیر دادم😄

ولی روز بعد همسر دو تا میک محکم زد یه لحظه تحمل کردم گیرش رد شد 

روزای اول اگه زیاد شیر ندی زردی میگیره تازه من خیلی میدادم اما باز زردی گرفت

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
1645