2737
2734
عنوان

لاغر نمیشممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 29 پست
جدی؟ خوشبحالت همین میترسم شیرم کم سه

نه کم نمیشه کم بخور اما چیزایی ک شیرو زیاد میکنه بخور. کم خوردن خیلی سخته من خیلی اذیت شدم اولاش.

شیرینی جاتو حذف کن نوشابه بستنی فست فود نخور. برنج و ماکارونی کم بخور. سرخ کردنی کم بخور. تنقلات علکی نخور . من ک شکممو با کلم و سالاد و هویج و سیب پر میکنم ک گرسنه نشم. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
وای همه چیزایی که دوست دارمو‌گفتی نخور🙈

آخه دختر خوب تو داری خودتو گول میزنی اینایی ک من گفتم نخور خوب نیس،  ک شیرو زیاد نمیکنه، تو چیزای مضر میخوری ب اسم اینکه شیرت زیاد شه ولی بیشتر بخاطر دل خودت میخوری‌ . اگه هیکلت برات مهمه تلاش کن واسش. زایمان چندمته؟

خوش بحالت افرین به ارادت

خیلی برام سخت بود ولی واقعا داشتم از چاقی افسرده میشدم. ب شوهرم گفتم اگر افسردگی بعد از زایمان نگرفتم بجاش الآن بخاطر چاقیم افسرده میشم‌. باورت میشه بعضی وقتا میگفتم کاش باردار نشده بودم😥

خیلی برام سخت بود ولی واقعا داشتم از چاقی افسرده میشدم. ب شوهرم گفتم اگر افسردگی بعد از زایمان نگرفت ...

اره منم مثه توام الان دارم افسرده میشم زایمان اولمه شوهرمم الان باز گیر داده بچه میخوام😩

2706