2410
2553
عنوان

لاغر نمیشممممم

267 بازدید | 29 پست

وای خانوما شش ماه از زایمانم میگذره رو همون وزنیم که بودم. ده کیلو باید کم کنم خیلی ورزش میکنم اما اصلا جلو خوردنم نمیتونم بگیرم😩همه هم هی میگن بخور بخور شیر میدی🤦🏻‍♀️

یه روز روزه بگیر ..روزای دیگه اشتهات خییییلی کم میشه حتما امتحان کن.

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! و تن ات شد وطنمN❤ یا حسین🖤خدایا ایول خیلی مردی*هذا من فضل ربی*:یعنی : چقد حس میکنم حواست بهم هست چقد حس میکنم بزرگی چقد بهت اعتماد دارم چقد رو کارات شک ندارم چقد حس میکنم دوستم داری چقد خوبی دمت گرم نگران فردا نیستم نگران اینده نیستم چون وقتی بهت اعتماد کردم واقعا حس میکنم تو دستای تو ام ببخش اگه بنده هات بهت اعتماد ندارن و نمیفهمن چقد تو بزرگی خودم ی تنه عاشقتم و تا ته تهش قول میدم ذره ای ازت ناامید نشم انقد که تو وجودم حک شدی ناامیدی واسم معنا نداره میدونی چیه؟ انگار تو دنیا پارتی دارم ی پارتی که باهاش میتونم به همه خواسته هام برسم احساس میکنم هرچی که میخوامو فقط کافیه بخوام هرچی که میخوام بهش برسمو کافیه از ته دل ازت بخوام بنظرم کسی که با تو باشه میتونه به بهترینا تو جهان برسه...میدونی خیلی خوبی خیلی من بهترین پارتی رو دارم تو این دنیا...خدایا مواظب عشقم باش  @دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم کم خوردن مهم تر از ورزشه. باید اول کم بخوری بعد ورزش کنی. همه هم به ت اشتباه میگن واسه شیر بچه نباید زیاد بخوری باید چیزای مقوی بخوری گلم

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
2720

دقیقا مشکل منو داری، منم ۶ماه بعد از زایمانم حس تورو داشتم.

قبلش۶۰کیلو بودم موقع زایمان ۸۰کیلو بودم ، بعدش شدم ۷۰ کیلو و تکون نمیخوردم ، ببین ورزش تنها تاثیر نداره باید حتما خوراکتو کم کنی ولی چون شیر میدی دلم نمیاد بگم کم بخور☹ من خودم شیر نمیدم و الآن ۸ماه و نیم از زایمانم میگذره وتو این دوماهو نیم شدم۶۳/۵

خوردن زیاد ربطی به شیر دادن نداره... کسبکه تو دوران شیردهی لاغر نشه یعنی یعنی غذایی که میخوره بحای اینکه صرف شیر شه چربی بدن خودش میشه ..من سه ماه بعد سزارین رژیم گرفتم پیش دکتر 30 کیلوکم کردم

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2714
میشه بگی چیا میخوردی

دکتررفتم هر دوهفته عوض میکرد رژیمو.. نون صبحانه و شام یه کف دست.. برنج ناهار 7 قاشق.... میان وعده شیر و یه خرما.... پنیر قد یه قوطی کبریت صبحها... روزی چهارتا میوه... خورشت و سیب زمینی ممنوع... فقط گوشت و مرغ بخار پز یا کبابی ازاد.. 

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
چی بخورم مثلا

لبنیات مواد پروتیین دار مثلاً شیر وگوشت این چیزا. اگه میخوای لاغری باید برنج و نوننتو کم کنی سعی کن مثلاً بابرنج کم تر مقدار بیشتری گوشت بخوری  نون فقط به اندازه یک کفه دست بردار ولی مثلاً باهش مواد پروتیینی زیاد بخوری که هم واسه شیر خوب باشه هم چاق نشی

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘

تو شیر میذی دکتر بری رژیم شیردهی میده... من شیرم کم بودبخاطر کم بودنش اینقدر خوردم بعد زایمان ده کیلو بالا رفتم..بخاطر پرخوریم و خوردن غذاهای مقوی شیرم بجای زیاد شدن خشک شد ولی خودم چاق سده بودم حسابی.. بعد خشک شدن شیرم رفتم دکتر رژیم داد

2706