1676
1605
عنوان

لاغر نمیشممممم

236 بازدید | 29 پست

وای خانوما شش ماه از زایمانم میگذره رو همون وزنیم که بودم. ده کیلو باید کم کنم خیلی ورزش میکنم اما اصلا جلو خوردنم نمیتونم بگیرم😩همه هم هی میگن بخور بخور شیر میدی🤦🏻‍♀️

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522

دقیقا مشکل منو داری، منم ۶ماه بعد از زایمانم حس تورو داشتم.

قبلش۶۰کیلو بودم موقع زایمان ۸۰کیلو بودم ، بعدش شدم ۷۰ کیلو و تکون نمیخوردم ، ببین ورزش تنها تاثیر نداره باید حتما خوراکتو کم کنی ولی چون شیر میدی دلم نمیاد بگم کم بخور☹ من خودم شیر نمیدم و الآن ۸ماه و نیم از زایمانم میگذره وتو این دوماهو نیم شدم۶۳/۵

قد۱۶۴وزن۷۰کیلو ..‌‌. هدف۶۲کیلو😍 (((اضافه وزن۸کیلو))) من مامان دوتا فرشته هستم ک دوس دارم با وجود دوتا زایمان خوش اندام ب نظر بیام😊    خدایامرسی، امشب ،،، تاریخ ۹۹/۱/۱۴... بعد از ۲ماه و ۱۶روز ب وزن ایده آلم رسیدم.🤩

خوردن زیاد ربطی به شیر دادن نداره... کسبکه تو دوران شیردهی لاغر نشه یعنی یعنی غذایی که میخوره بحای اینکه صرف شیر شه چربی بدن خودش میشه ..من سه ماه بعد سزارین رژیم گرفتم پیش دکتر 30 کیلوکم کردم

1665
میشه بگی چیا میخوردی

دکتررفتم هر دوهفته عوض میکرد رژیمو.. نون صبحانه و شام یه کف دست.. برنج ناهار 7 قاشق.... میان وعده شیر و یه خرما.... پنیر قد یه قوطی کبریت صبحها... روزی چهارتا میوه... خورشت و سیب زمینی ممنوع... فقط گوشت و مرغ بخار پز یا کبابی ازاد.. 

چی بخورم مثلا

لبنیات مواد پروتیین دار مثلاً شیر وگوشت این چیزا. اگه میخوای لاغری باید برنج و نوننتو کم کنی سعی کن مثلاً بابرنج کم تر مقدار بیشتری گوشت بخوری  نون فقط به اندازه یک کفه دست بردار ولی مثلاً باهش مواد پروتیینی زیاد بخوری که هم واسه شیر خوب باشه هم چاق نشی

تو شیر میذی دکتر بری رژیم شیردهی میده... من شیرم کم بودبخاطر کم بودنش اینقدر خوردم بعد زایمان ده کیلو بالا رفتم..بخاطر پرخوریم و خوردن غذاهای مقوی شیرم بجای زیاد شدن خشک شد ولی خودم چاق سده بودم حسابی.. بعد خشک شدن شیرم رفتم دکتر رژیم داد

جدی؟ خوشبحالت همین میترسم شیرم کم سه

نه کم نمیشه کم بخور اما چیزایی ک شیرو زیاد میکنه بخور. کم خوردن خیلی سخته من خیلی اذیت شدم اولاش.

شیرینی جاتو حذف کن نوشابه بستنی فست فود نخور. برنج و ماکارونی کم بخور. سرخ کردنی کم بخور. تنقلات علکی نخور . من ک شکممو با کلم و سالاد و هویج و سیب پر میکنم ک گرسنه نشم. 

قد۱۶۴وزن۷۰کیلو ..‌‌. هدف۶۲کیلو😍 (((اضافه وزن۸کیلو))) من مامان دوتا فرشته هستم ک دوس دارم با وجود دوتا زایمان خوش اندام ب نظر بیام😊    خدایامرسی، امشب ،،، تاریخ ۹۹/۱/۱۴... بعد از ۲ماه و ۱۶روز ب وزن ایده آلم رسیدم.🤩
1645