1676
1605

این ماه سزارین میشم اما بخاطر کرونا میترسم بمونم بیمارستان بنظرتون میشه بعداز عمل بیام خونه خیلی نگرانم

تعداد رای : 2
نظرسنجی
3
1
50%
3
1
50%

این چ نظر سنجیه دو تا ۳گذاشتی که

منم ماهه دیگه سزارینمه این استرسو دارم به اضافه ی اینکه خودم شهرستانم دکترم اهواز موندم چ غلطی بکنم

برای سالم بدنیا اومدن نی نی کوچولوم صلوات بفرست از ته دلت  خدایا مواظب عزیزانم باش  

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
بنظرت دو سه ساعت بعداز عمل مرخص میکنن

نمیدونم دیگ نهاااایت۲۴ساعت بیشتر نیس برو خصوصی اگ میتونی اتاق  جدا بردار ک فقط خودت باشی.نگران نباش من دوستم جدیدا زایمان کرده حال خودش و بچش خوبه.

1665
چی بردارم برای بیمارستان

برا خودت ک میدونی باید نوار و پوشک و..‌برداری.برا بچه هم لباس و پتو و پوشک و جوراب و دستکش و کلاه و شیشه شیر و پستونک و دستمال مرطوب و قطره چکان و همین‌چیزا.

پس چرا تو شهر خودت دکتر انتخاب نکردی

چون دکترامون اصن خوب نیست همزمان ده نفرو میبرن تو اتاق دقت نمیکنن خیلی چیزایی که باید انجام بدیمو نمیگن 

برای سالم بدنیا اومدن نی نی کوچولوم صلوات بفرست از ته دلت  خدایا مواظب عزیزانم باش  

برو خصوصی اتاق خصوصی هم بگیر.

ن دو سه ساعت بعدش ک مرخص نمیکنن.شرط اصلی برا ترخیص خودت داشتن دفع هست بعد از عمل.

من خودم پرستارم ب دکترم گفتم منو برا آنتی بیوتیک وریدی نگه ندار خودم خونه میزنم ولی دوستم رای م رو زد.

گفت بمون بذار بچه ۲۴ساعت تحت نظر باشه.

گفت بچه من دقیقه نود ک میخواستم ترخیص بشم کبوووود شد و اکثیژن و اینحرفا...

دیدم راست میگه...اتاقم ک خصوصی ه برا خودمم همراه نمیبرم پرستار میگیرم (هم مادرشوهرم مریض احواله و خواهرشوهرام اگر بیان خطر انتقال ب اون رو داره.مادرمم ک بیچاره کللللا از پا افتادس و نفس نداره.خواهرم بیاد خو مادرم ممکنه مریض بشه)شر رو ب مال ترجیح میدم رد کنم.

دیگه از نظر پرسنل هم تو همون ۵_۶ساعت هر چی بخواد بشه میشه...

دیگه دلتو بنداز با خدا دیگه....

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز ۱۸آذر ۹۸ سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم بره تو دلی منننن  )بعدش گفتم پسر مامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه...یکی دیگه ام زدی و مامان از رو دلش احساس کرد ضربه ات رو...باز گفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی...ب نظرتون رییس کیه؟؟؟؟؟مامان یا نی نی؟