2737
2734
عنوان

سر صبحی اعصابم به هم ریخت😔+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 854 بازدید | 41 پست
ما نمیگیم نیست این دروغه بهتر نبست جای بسته اینترنت که ارزون هم نیست غذا میخرید یا جای گوشی که کم دو ...

به اینش فکر نکرده بودم☹ من چقد احساسی ام آخه؟والا تواستم ازش آدرس بگیرم بهش پول بدم یا مواد غذایی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ما نمیگیم نیست این دروغه بهتر نبست جای بسته اینترنت که ارزون هم نیست غذا میخرید یا جای گوشی که کم دو ...

من کلا گفتم حالا یه در صد فکر کنید مثلا با گوشی کس دیگه این تبلیغو گذاشته نمیشه ؟ یا خیلی چیزای دیگه بسته ی اینترنت داشتن که دلیل نمیشه

تعلیم مده کم ذات را / کم ذات اگر بالا رود / گردن زند استاد را برای شادی روح دایی عزیزم یک صلوات میفرستین🖤 
2728
شاید ایرانسل منو تکونش داده ۵۰ مگ بهش دادن😁 شاید از یک گیک یه ساعته استفاده کرده.😁

خدا رو شکر پول داشته که گوشی و سیم کارت بخره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
ارزوی خوردن یه وعده غذا دارن اما نت دارن!

من منظورم با این نبود کلا گفتم نه فکر کردین همه شکما سیره!

تعلیم مده کم ذات را / کم ذات اگر بالا رود / گردن زند استاد را برای شادی روح دایی عزیزم یک صلوات میفرستین🖤 
2738
من کلا گفتم حالا یه در صد فکر کنید مثلا با گوشی کس دیگه این تبلیغو گذاشته نمیشه ؟ یا خیلی چیزای دیگه ...

با یک درصد نمیشه شما قصد کمک داری خدا خیرت بده روزه شک دار نگیر دور و بر همه ما کسانی هستن کمک میخوان به اونا کمک کنید ایشون هم راهنمایی کنید خیریه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
من منظورم با این نبود کلا گفتم نه فکر کردین همه شکما سیره!

برگشتم بهش بگم تو چطور گوشی داری نت داری اما غذا نداری؟دیدم آگهیشو حذف کرده بنظرم کلاه برداری بود الکی اعصاب خودمو خراب کردم 😁

برگشتم بهش بگم تو چطور گوشی داری نت داری اما غذا نداری؟دیدم آگهیشو حذف کرده بنظرم کلاه برداری بود ال ...

کمک کنید ولی جایی که به اهلش برسه کسی که میشناسید یا خیریه

برگشتم بهش بگم تو چطور گوشی داری نت داری اما غذا نداری؟دیدم آگهیشو حذف کرده بنظرم کلاه برداری بود ال ...

حالا یا راست گفته یا دروغ 

نمیشه قضاوت کرد عزیزم مگه نه

خودتم اول دلت سوخت دیگه ؟

با یک درصد نمیشه شما قصد کمک داری خدا خیرت بده روزه شک دار نگیر دور و بر همه ما کسانی هستن کمک میخوا ...

عزیزم این یک کلاه بردار بود مطمئنم چون آگهیشو برداشته بود احتمالا چندین نفر بهش با پیام یورش بردن فهمیده دستش رو شده حذفش کرده

خدا رو شکر پول داشته که گوشی و سیم کارت بخره

نمیدونم من سعی میکنم قضاوت نکنم .. 

متاسفانه کلاه برداری زیاد شده اگ کسی واقعا نیاز داشته باشه چوب این کلاه بردارا رو میخوره..

بازم خدا ک دهنو داده روزیشم میده

دعاکنیم محتاج کسی نشیم

آرادجانمدوستدارمعشقمامانبابا
نمیدونم من سعی میکنم قضاوت نکنم ..  متاسفانه کلاه برداری زیاد شده اگ کسی واقعا نیاز داشته باشه ...

محتاج زیاده کم نیست کسی که محتاج نون شبه اما کمک خواستن اینطوری عجیبه

2706