2410
2553
مرسی عزیزم کثافت سرش گرمه دختر بازی حاضرم نیست طلاقم بده

بچه داری؟ چه جور شش ساله داره اینکارارو میکنه و هنوز موندی؟ رابطتتون باهم چه جوره؟

میشه واسه حل مشکلم و آرامش دلم یه صلوات بفرستین؟❤
از ابتدای سال 95 سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکان تلفن سیارراه اندازی شد که مشترکان می توانند با مر ...

مرسی عزیزم اما میدونم سیمکارت بنام همسرم نیست فک میکنم بنام یکی از دوستاش گرفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای پس هیچی دیگه نمیشه مدرک ازش بگیرم نه میشه واتساپشو هک کنم نه پرینت مکالمات

شمارش رو بده یکی از دوستات به خطش زنگ بزنه و پیام بده بعد صداشم ضبط کنه و پیاماشو اسکرین بگیره برات بفرسته

بچه داری؟ چه جور شش ساله داره اینکارارو میکنه و هنوز موندی؟ رابطتتون باهم چه جوره؟

نه عزیزم بچه ندارم من همیشه بهش شک داشتم و میدونستم و مطمئن بودم داره زیرابی میره ولی خیلی زرنگه وقتی یه خط مخفی و گوشی مخفی داره من چطور باید بفهمم فقط خدا دستشو رو کرد رابطمونم همش قهر و دعواس ومن تا حالا خیلی کارم به جدایی کشیده و من از خدامه جداشم شوهرم راضی نمیشه طلاق نمیده نمیدونم چکار کنم 

2456

با ی خط جدید تو واتس ب همون شماره پیام بده سلام عزیزم خطمو عوض کردم 

خواهی فهمید چی شده

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
2714
عقط مواظب باش دوستت قابل اعتماد باشه ..دوستت نشه دوست دخترجدیدش یا بهت نارو نزنه

نه عزیزم دوستم قابل اعتماده و اینکه صد سال بیاد دوس دختر این شه اخه چی داره مگه شوهرم نه قیافه نه مالی🤣فقط زبون داره با همین زبون بازیشم دخترارو گول میزنه باهاش دوست میشن

نه عزیزم دوستم قابل اعتماده و اینکه صد سال بیاد دوس دختر این شه اخه چی داره مگه شوهرم نه قیافه نه ما ...

میگم الان ی یرنامه تو گوگل دیدمsfp جالبه همه پیاماب واتساپ تلگرام اعلام موقعیت طرف و همه چیزو میگه منتها پولیه یک ماهش۴۹ تومن ولی به درد بخوره میهای یه سر بزن الانم اسکرینشو برات میزارم

میشه واسه حل مشکلم و آرامش دلم یه صلوات بفرستین؟❤
بد ب دلت راه نده شاید جریان ی چیز دیگست ... شک بیمورد هم ذهنت خراب میکنه هم زندگیت 

نه عزیزم کاملا مطمئنم که داره خیانت میکنه من الان خونه بابامم ب من ک زنگ میزنه حرف میزنه وسط حرفاش سریع به یه بهانه ک مثلا شارژ باطری گوشیم تمام شد یا برم حمام خداحافظی میکنه میره تو اون واتساپ انلاین میشه دیگه دروغاش غیر قابل تحمل شده تو این مدت تمام چکش کردم زیر نظر داشتمش

میگم الان ی یرنامه تو گوگل دیدمsfp جالبه همه پیاماب واتساپ تلگرام اعلام موقعیت طرف و همه چیزو میگه م ...

عزیزم میگم من به گوشیش دسترسی ندارم میتونم اینکارو انجام بدم یا نه؟

2706