2726
صب کن ببینم میتونی از کجا بفهمی ک خط ب نام کیه... البته این ک ب نام کی باشه مهم نیست مهم اینه ک برا ...

برای کثافت کاریاش گرفته دیگه ۶ ساله منو بازی داده بهم خیانت میکرده با خط مخفی اما انقد زرنگ و باسیاست هیچوقت نتونستم مچشو بگیرم الان خدا دستشو رو کرو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چطور تلگرامشو هک کنم ولی میدونم تو وات بیشتر چت میکنه

ببین برنامه تلگرامو نصب کن بعد قسمتی هست ک شماره سیم رو وارد میکنن تو سماره اون خطی ک میخای رو بده فک کنم بشه همون خط مخفی شوهرتون اونو وارد کنید کد فعال سازیش میاد رو خط شوهرتا حواست باشه یه زمانی باشه ک گوشیش رو بتونی برداری و ترجیحا زمانشم داشته باشی... بعد کد رو ک وارد کردی فورا پیامو از تو گوشی شوهرت حذف کن ک نبینه ... بعد دیگه وارد میشی ولی حواست باشه پیامای ناخواندشو بخونی میفهمه بعد البته اگه تیزهوش باشه

میشه واسه حل مشکلم و آرامش دلم یه صلوات بفرستین؟❤
2728
برای کثافت کاریاش گرفته دیگه ۶ ساله منو بازی داده بهم خیانت میکرده با خط مخفی اما انقد زرنگ و باسیاس ...

چه جوری الان دستش رو شد؟

ببین برنامه تلگرامو نصب کن بعد قسمتی هست ک شماره سیم رو وارد میکنن تو سماره اون خطی ک میخای رو بده ف ...

من خودم اینجوری مچ گرفتم

ببین برنامه تلگرامو نصب کن بعد قسمتی هست ک شماره سیم رو وارد میکنن تو سماره اون خطی ک میخای رو بده ف ...

مشکل اینه من اصلا گوشی مخفیشو ندیدم گوشیش قایمکی حتی یکبارم ندیدم خیلی اتفاقی متوجه این قضیه شدم داستان داره اومدم واتساپ همین خط اصلیشو اسکن کردم برا خودم اومد سر گوشیم بد متوجه یه شماره مشکوک شدم بد متوجه شدم خط مخفی خودشه اما هنوز بخودشم چیزی نگفتم که متوجه شدم قراره امتحانشم کنم که ازش مدرک داشته باشم نزنه زیرش صداشو ضبط کنم که نگه خط من نیست

چه کدی عزیزم میشه توضیح بدی

از ابتدای سال 95 سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکان تلفن سیارراه اندازی شد که مشترکان می توانند با مراجعه به سایت رگولاتوری به آدرس در بخش خدمات الکترونیک و یا نشانی و یا با ارسال کد ملی خود به شماره 3000504901 از تعداد سیم کارت هایی که با کد ملی آنها ثبت شده، مطلع شوند.

چرا شدن ک میشه ولی نمیدونم کجا میرن 😶

ن هزیزم نمیشه.باید بری پیشخوان مخابرات سیم کارتی ک میخوای پرینت بگیری رو گوشیت فعال باشه کارت ملیت هم ببری اونجا وقتیخواست پرینت بگیره یه کد میاد رو سیم کارتت کد رو میدی ب سیستم تا برات پرینت بگیره...حتما باید صاحب سیم کارت باشه

ن هزیزم نمیشه.باید بری پیشخوان مخابرات سیم کارتی ک میخوای پرینت بگیری رو گوشیت فعال باشه کارت ملیت ه ...

وای پس هیچی دیگه نمیشه مدرک ازش بگیرم نه میشه واتساپشو هک کنم نه پرینت مکالمات

2706