1676
1605

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

ببین برنامه تلگرامو نصب کن بعد قسمتی هست ک شماره سیم رو وارد میکنن تو سماره اون خطی ک میخای رو بده ف ...

مشکل اینه من اصلا گوشی مخفیشو ندیدم گوشیش قایمکی حتی یکبارم ندیدم خیلی اتفاقی متوجه این قضیه شدم داستان داره اومدم واتساپ همین خط اصلیشو اسکن کردم برا خودم اومد سر گوشیم بد متوجه یه شماره مشکوک شدم بد متوجه شدم خط مخفی خودشه اما هنوز بخودشم چیزی نگفتم که متوجه شدم قراره امتحانشم کنم که ازش مدرک داشته باشم نزنه زیرش صداشو ضبط کنم که نگه خط من نیست

چه کدی عزیزم میشه توضیح بدی

از ابتدای سال 95 سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکان تلفن سیارراه اندازی شد که مشترکان می توانند با مراجعه به سایت رگولاتوری به آدرس در بخش خدمات الکترونیک و یا نشانی و یا با ارسال کد ملی خود به شماره 3000504901 از تعداد سیم کارت هایی که با کد ملی آنها ثبت شده، مطلع شوند.

🤰هول نزن دنیا مردابیه👸
1677
چرا شدن ک میشه ولی نمیدونم کجا میرن 😶

ن هزیزم نمیشه.باید بری پیشخوان مخابرات سیم کارتی ک میخوای پرینت بگیری رو گوشیت فعال باشه کارت ملیت هم ببری اونجا وقتیخواست پرینت بگیره یه کد میاد رو سیم کارتت کد رو میدی ب سیستم تا برات پرینت بگیره...حتما باید صاحب سیم کارت باشه

ن هزیزم نمیشه.باید بری پیشخوان مخابرات سیم کارتی ک میخوای پرینت بگیری رو گوشیت فعال باشه کارت ملیت ه ...

وای پس هیچی دیگه نمیشه مدرک ازش بگیرم نه میشه واتساپشو هک کنم نه پرینت مکالمات

1665
از ابتدای سال 95 سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکان تلفن سیارراه اندازی شد که مشترکان می توانند با مر ...

مرسی عزیزم اما میدونم سیمکارت بنام همسرم نیست فک میکنم بنام یکی از دوستاش گرفته 

وای پس هیچی دیگه نمیشه مدرک ازش بگیرم نه میشه واتساپشو هک کنم نه پرینت مکالمات

شمارش رو بده یکی از دوستات به خطش زنگ بزنه و پیام بده بعد صداشم ضبط کنه و پیاماشو اسکرین بگیره برات بفرسته

بچه داری؟ چه جور شش ساله داره اینکارارو میکنه و هنوز موندی؟ رابطتتون باهم چه جوره؟

نه عزیزم بچه ندارم من همیشه بهش شک داشتم و میدونستم و مطمئن بودم داره زیرابی میره ولی خیلی زرنگه وقتی یه خط مخفی و گوشی مخفی داره من چطور باید بفهمم فقط خدا دستشو رو کرد رابطمونم همش قهر و دعواس ومن تا حالا خیلی کارم به جدایی کشیده و من از خدامه جداشم شوهرم راضی نمیشه طلاق نمیده نمیدونم چکار کنم 

با ی خط جدید تو واتس ب همون شماره پیام بده سلام عزیزم خطمو عوض کردم 

خواهی فهمید چی شده

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
مرسی عزیزم اما میدونم سیمکارت بنام همسرم نیست فک میکنم بنام یکی از دوستاش گرفته 

بد ب دلت راه نده شاید جریان ی چیز دیگست ... شک بیمورد هم ذهنت خراب میکنه هم زندگیت 

🤰هول نزن دنیا مردابیه👸
عقط مواظب باش دوستت قابل اعتماد باشه ..دوستت نشه دوست دخترجدیدش یا بهت نارو نزنه

نه عزیزم دوستم قابل اعتماده و اینکه صد سال بیاد دوس دختر این شه اخه چی داره مگه شوهرم نه قیافه نه مالی🤣فقط زبون داره با همین زبون بازیشم دخترارو گول میزنه باهاش دوست میشن

1651