1676
1605

19ماهشه با وزن تواد3.5الان 10کیلو خیلی ضعیف ،راه میره ده بار می خوره زمین،واقعا نمیدونم چیکار کنم واسش ،کم خون هم هست

با این سنش پشت چشماش گود افتاده

الان باید چیکار کنم که بهش رسیده باشم

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677

بادام سنگی بهش بده بخوره.یا بپز میکس کن بریز تو فرنی براش.توی سوپش جو پوست کنده و سبزیجات بزار.گوشت گوشفند براش بپز یا کباب کن .موز بهش بده.شربت بهش میدی با عسل شیرینش کن قند و شکر نخوره.اب جوشیده بهش بده نه اب مستقیم لوله کشی .

عزیرم بخاطر کم خونیش هر روز  صبح بهش ی تیکخ جگر بده بخوره  دکتر به دختر منم این پیشنهاد رو داد عدسی درس کن  تخم بلدرچین بهش بده بخوره روزی یک عدد خیلیییی خاصیت داره و مفیده حتما بهش بده

خاهر من گوشت و میپخت بعد با آبش برا بچش برنج درس میکرد توش یتیکع کرع مینداخت و میداد بچه بخوره.اب قلم هم تو خورش ها و سوپ بچع استفاده میکرد.حتی رو بستنیش پسته رو پودر میکرد میربخت روش بخوره

شربت فرو گلوبین هر روز یه قاشق مربا خوری بهش بده بخوره هم کم خونیش رو جبران می کنه هم اشتها آوره 

ببین چی دوست داره اونو بیشتر درست کن 

بچه ها عاشق تزیین غذان غذت رو خوشگل کن بچه خوشش بیاد بخوره

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚
1665

بهش سوپ پای مرغ بده میتونه بخوره؟ خیلی مقویه داداش من ۶ماهه به دنیا اومده بود دکترگفته بود فقد بهش غذاهای ابکی بده تو سوپاش پای مرغ بنداز

خدایاا خیلییی خستم درد دارم بغضم داره خفم میکنه میشه منو تو آغوشت بگیری 😔😭                                                      
سلام بچه دومتون به دنیا اومد؟

نه هنوز اما از 7ماهگی بیمارستان نرفتم دکتر گفت اگر 22که چهل هفته پر میشم به دنیا نیومد باید برم بیمارستان تا به دنیا بیارنش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!

شیره انگور واسه کم خونی خیلی خوبه بنظرت میخوره بهش بدی؟ 

خدایاا خیلییی خستم درد دارم بغضم داره خفم میکنه میشه منو تو آغوشت بگیری 😔😭                                                      
پسر منم 19 ماهشه 12 کیلو. اما من میرسم زیاد بهش بااینکه همش احساس میکنم لاغر به نظر میرسه چون قدش بل ...

دوبار این هم به سختی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1645