2726
عنوان

قشنگ ترین جمله ای که شنیدین چی بوده و از چه کسی ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2313 بازدید | 149 پست
چند وقت از اون ماجرا میگذره؟ازدواج کن بابا....اینطوری بخوای پیش بری چند سال دیگه پشیمون میشیا

یه سال و نیمه از وقتی بهش دروغ گفتم ک ازدواج کردم وقتی رفتم سراغش یه ماه بود عقد کرده بود امیدوار بوده روز تولدم برم سراغش نرفتم بعد یه هفته ک ناامید شده بود به اجبار پدر مادرش ازدواج کرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

داداش بزرگم: هیچ وقت یه چیزی که برات مهمه رو جایی ننویس و جایی نگو که بعدا خجالت بکشی و شرمنده بشی

اخه دفتر خاطراتمو برادر کوچیکم خونده بود رفته بود به همه گفته بود . این داداش بزرگم دعواش کرد و اینو بهم کفت

حالام توش چیز خاصی ننوشته بودم ولی در کل استرس داشتم و این خرفش تا ابد تو ذهنم مونده

⁩گاهی همه آنچه یک نفر می خواهد ...تنها دستی ست برای گرفتن دستش ،و قلبی ست برای فهمیدنش ... ! چارلی_چاپلین
سوتی داد 😊

چرا؟🤔

فروخواندم به گوشش قصه عشق:                              ‌ترامیخواهم ای جانانه من 😍                          ‌ترامیخواهم ای اغوش جان بخش❤️               ‌‌   ‌تراای             🥰عاشق دیوانه من🥰                     ‌من باقانون جذب تونستم به عشقم برسم 😍😍😍😍😍الان تمام دنیام نامزدمه😍😍😍                        ‌
یه سال و نیمه از وقتی بهش دروغ گفتم ک ازدواج کردم وقتی رفتم سراغش یه ماه بود عقد کرده بود امیدوار بو ...

ببین شمارشو پاک کن که دیگه پیگیر عکساش نباشی انشاله کم کم فراموش میکنی...الان چرا خودتو زجر میدی؟کنار کسی دیگه میخوابه...به کسی دیگه محبت میکنه...برا رفاه کسی دیگه داره زحمت میکشه...ذکر و فکرش یه نفر دیگه هست ...تو چرا باید بهش فک کنی؟میدونم سخته ولی تلاش کن دیگه بهش فکر نکنی...لطفا پیگیرش نباش

داداش بزرگم: هیچ وقت یه چیزی که برات مهمه رو جایی ننویس و جایی نگو که بعدا خجالت بکشی و شرمنده بشی ...

چقدر زیبا و آموزنده واقعا درست گفته داداش عزیزت منم الان فکر کردم یه دفترچه خاطرات دارم یه چند تا مطلب دارم خیلی مهمه نوشتم برم یا پاک کنم یا پاره 😊😁جدی ممنونم یادآوری کردین واقعا خطریه استرس آور 

ببین شمارشو پاک کن که دیگه پیگیر عکساش نباشی انشاله کم کم فراموش میکنی...الان چرا خودتو زجر میدی؟کنا ...

شمارش پاک کردم میرم پیج اینستا😭

همه ایناییو ک شما گفتی میدونم روزی صد زار ب خودم میگم ولی انگار عقل تو کله پوکم نیست

مامانمم موقع عقدم گفت

تو عروس بزرگ این خانواده ای. بزرگ بودن خیلی سخته باید دلتو دریا کنی و از همه بگذری و ببخشی

⁩گاهی همه آنچه یک نفر می خواهد ...تنها دستی ست برای گرفتن دستش ،و قلبی ست برای فهمیدنش ... ! چارلی_چاپلین
2706