2410
2553
عنوان

قشنگ ترین جمله ای که شنیدین چی بوده و از چه کسی ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2313 بازدید | 149 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نمیدونستم 😫 مثل..... پشیمونم ک چرا دروغ گفتم ک ازدواج کردم میخاست بیاد خاستگاری میگفتم الان شرا ...

ولی شاید حکمتی بوده دیگه....بیخیالش شو از دهنت بندازش بیرون اون صاحب داره...انشاله یکی بهتر جاشو برات پر کنه

2720
ولی شاید حکمتی بوده دیگه....بیخیالش شو از دهنت بندازش بیرون اون صاحب داره...انشاله یکی بهتر جاشو برا ...

میدونم صاحب داره میخام فراموشش کنم نمیتونم واقعا عاشقش بودم و هستم

خاستگار زیاد دارم ولی به خاطر علی نمیتونم ج مثبت بدم چون فکر و ذکرم علی

با یه پسره ک الانم دوسش دارم دوست بودیم من ی مریضی داشتم بهش گفتم بیخیال من شو گفت پای همه چیت وامیس ...

😕😐😐😐اشکال نداره قسمت بوده اگه به تقدیر سرنوشت قسمت اعتقاد داری غصه نخور ....درست میشه با گذر زمان ..کم کم فراموش کن

2714
میدونم صاحب داره میخام فراموشش کنم نمیتونم واقعا عاشقش بودم و هستم خاستگار زیاد دارم ولی به خاطر عل ...

چند وقت از اون ماجرا میگذره؟ازدواج کن بابا....اینطوری بخوای پیش بری چند سال دیگه پشیمون میشیا

ازحرف دایی بزرگم بعد نزدیگ ۴سال اولین حرفی بود درباره دخترم ک اصلا ناراحت نشدم و گفت ایشالله ک حالش خوب میشه و خودش میاد عیدیشو میگیره 😢😢😭😭

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 

بهترین جمله ای که شنیدم این بود عشقم اومد قسم بخوره

گفت به جون خودت که میخوام دنیاشد قربونت

با ی لحننننن خاص من مردم براش😍😍😍😍😍

فروخواندم به گوشش قصه عشق:                              ‌ترامیخواهم ای جانانه من 😍                          ‌ترامیخواهم ای اغوش جان بخش❤️               ‌‌   ‌تراای             🥰عاشق دیوانه من🥰                     ‌من باقانون جذب تونستم به عشقم برسم 😍😍😍😍😍الان تمام دنیام نامزدمه😍😍😍                        ‌
2706