2726
عنوان

قشنگ ترین جمله ای که شنیدین چی بوده و از چه کسی ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2313 بازدید | 149 پست
تا دکتری پس میرید😊

خدا کنه پارسال به حرفش گوش ندادم خودم میخوندم رشته خوب نیاوردم امسال دیگه هرچی گفت قبول کردم

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بوی عشق میاد..... 

نه نه اصلا این فکرا نکن😂😂

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

ماندنی راهش را پیدا می‌کند

رفتنی بهانه‌اش را

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
من فقط میخوام بدونم الان چرا باید سر کار باشم

سلام خوبید چرا تاپیکتون غفل کردین واسه پرواز بود منو دوستم کلی میخندیدیم بعد همه پستا رولایک کردی دونفر دیگ هم داشتن چت میکردن  یهو غفل کردی

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2706