2703
2553

قشنگترین جمله ای که شنیدین (عاشقانه، پندآموز،طنز ) چی 

بوده واز چه کسی بوده🙂😊❤💞

جمله خودم :سعی کن تو زندگی با همه مدارا کنی و گذشت داشته باشی ...(از برادر بزرگم)💞خیلی اثرگذار برام بوده

یه اشتباهی کردم که مربوط به پسرعمم میشد اونم کلی باهام صحبت کرد گفت نگران هیچی نباش خودم مثل کوه پشتتم نمیذارم اتفاقی بیوفته☺😁🙈

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

زیادی خوب نباش داستان میشی ازخودددددددددمممممممم

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

جمله

و خداوند انسان را در سختی ها آفرید 

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا
2714

دیشب شوهرم بهم گفت به خدا هیچ کس دیگه نمیتونست به جای تو زن من باشه تو بهترین گزینه هستی از همه لحاظ...حالا منطورش این بود ولی یه چیز دیگه گف از بس ذوقیدم یادم نمیاد دقیق چی گف🤣🤣🤣

یه اشتباهی کردم که مربوط به پسرعمم میشد اونم کلی باهام صحبت کرد گفت نگران هیچی نباش خودم مثل کوه پشت ...

بوی عشق میاد..... 

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
2706