1676
1605
عنوان

قشنگ ترین جمله ای که شنیدین چی بوده و از چه کسی ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1621 بازدید | 129 پست
نه نمیدونستم 😫 مثل..... پشیمونم ک چرا دروغ گفتم ک ازدواج کردم میخاست بیاد خاستگاری میگفتم الان شرا ...

ولی شاید حکمتی بوده دیگه....بیخیالش شو از دهنت بندازش بیرون اون صاحب داره...انشاله یکی بهتر جاشو برات پر کنه

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

خودش میگفت به جز تو هیچکیو نمیخام زنمو به زور کنارم تحمل میکنم میگفت بمون کمتر از یه سال دیگه طلاقش ...

اوهوم..زنشم گناه داره واقعا..

اگر از بلندای آسمان بترسی نمیتوانی مالک ماه شوی..🙂😉
ولی شاید حکمتی بوده دیگه....بیخیالش شو از دهنت بندازش بیرون اون صاحب داره...انشاله یکی بهتر جاشو برا ...

میدونم صاحب داره میخام فراموشش کنم نمیتونم واقعا عاشقش بودم و هستم

خاستگار زیاد دارم ولی به خاطر علی نمیتونم ج مثبت بدم چون فکر و ذکرم علی

1660
با یه پسره ک الانم دوسش دارم دوست بودیم من ی مریضی داشتم بهش گفتم بیخیال من شو گفت پای همه چیت وامیس ...

😕😐😐😐اشکال نداره قسمت بوده اگه به تقدیر سرنوشت قسمت اعتقاد داری غصه نخور ....درست میشه با گذر زمان ..کم کم فراموش کن

فقط پاییز می فهمد غم یک مرد تنها رو 💞💞💞💞💞💞
میدونم صاحب داره میخام فراموشش کنم نمیتونم واقعا عاشقش بودم و هستم خاستگار زیاد دارم ولی به خاطر عل ...

چند وقت از اون ماجرا میگذره؟ازدواج کن بابا....اینطوری بخوای پیش بری چند سال دیگه پشیمون میشیا

1668
ایشالله فقط قبلش علی و فراموش کرده باشم😭

ان شاءالله بتونی فراموش کنی اما اگه بخوای فراموش کنی باید هرچی ازش داری بریزی دور

اگر از بلندای آسمان بترسی نمیتوانی مالک ماه شوی..🙂😉

ازحرف دایی بزرگم بعد نزدیگ ۴سال اولین حرفی بود درباره دخترم ک اصلا ناراحت نشدم و گفت ایشالله ک حالش خوب میشه و خودش میاد عیدیشو میگیره 😢😢😭😭

برام صلوات بفرستید اونجوری ک دلم میخواد زندگی کنم 

بهترین جمله ای که شنیدم این بود عشقم اومد قسم بخوره

گفت به جون خودت که میخوام دنیاشد قربونت

با ی لحننننن خاص من مردم براش😍😍😍😍😍

فروخواندم به گوشش قصه عشق:                              ‌ترامیخواهم ای جانانه من 😍                          ‌ترامیخواهم ای اغوش جان بخش❤️               ‌‌   ‌تراای             🥰عاشق دیوانه من🥰                     ‌مهربونامیشه برای رسیدن به عشقم  برام صلوات بفرستید🙃                        ‌
چند وقت از اون ماجرا میگذره؟ازدواج کن بابا....اینطوری بخوای پیش بری چند سال دیگه پشیمون میشیا

یه سال و نیمه از وقتی بهش دروغ گفتم ک ازدواج کردم وقتی رفتم سراغش یه ماه بود عقد کرده بود امیدوار بوده روز تولدم برم سراغش نرفتم بعد یه هفته ک ناامید شده بود به اجبار پدر مادرش ازدواج کرد 

داداش بزرگم: هیچ وقت یه چیزی که برات مهمه رو جایی ننویس و جایی نگو که بعدا خجالت بکشی و شرمنده بشی

اخه دفتر خاطراتمو برادر کوچیکم خونده بود رفته بود به همه گفته بود . این داداش بزرگم دعواش کرد و اینو بهم کفت

حالام توش چیز خاصی ننوشته بودم ولی در کل استرس داشتم و این خرفش تا ابد تو ذهنم مونده

خدایا دلم مرهمی میخواهد از جنس خودت⁦♥️⁩⁦♥️⁩
1645