2726

گفتم صبح زود بیدار شم درس بخونیم. نمی‌دونم چرا کلا حسش نبود.  ای خداااا

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘

من هنوز نخوابیدم از دیشب

تازه میرم بخوابم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به وقتشم سر صبح برا درس خوندن بیدار نشدم چه برسه به الان    

منم امروز غلط اضافی کردم. جو گیر شدم

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
منم امروز غلط اضافی کردم. جو گیر شدم

من خاکبرسر.ولی نمیدونم چرا یهویی سوزش گرفتم عجیب حالا فعلا دارم درمان میکنم خوب بشه بعد برم سراغ درس

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم.
کنکوری هستی؟

بله

کنکوری هستی صبا ۷ بخونم تا ۱۲ بعدظهرم ۲ بخونم تا ۱۰ شب من که اینجوری میخوندم ازاد پرستاری قبول شدم یه ترم رفتم چالوس انتقالی ندادن اومدم ازاد حقوق میخونم خیلیم راضیم ☺😍😍😍

عزیزان من کاربریم واسه سال ۹۷ این کاربری جدیدمه❤❤❤❤
2706