1711
1707

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

برادرشوهرم و خانم و پسرش الحمدالله دیگه قرنطینشونم تموم شد و صحیح و سالم شدن

زود فهمیدن یا حالشون حاد بود؟؟؟

من دست نمیکشم از آرزوهام⁦☺️⁩میجنگم تا بهشون برسم..مامانِ یه پسر  و دختر خوشکل...همسر یه مرد زحمتکش...تمام امیدم به خداست که نذاشته تا امروز کم بیارم⁦⁦☺️
1713

دوستم شدید گرفت خوب شد.

تاپیکش تو تاپیکام هست، ببین.

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
1665
برادرشوهرم و خانم و پسرش الحمدالله دیگه قرنطینشونم تموم شد و صحیح و سالم شدن

پسرشون چند ساله ست ؟

وزن اولیه ۷۵، وزن هدف به امید خدا ۵۵ 🌹🌹🌹مامان حسین هستم هی نگید مرتیکه بی حیا پرو بی غیرت 😅😅😅 ریپلای دوست دارم ولی لایک نه 😕 نمک در نمکدان شوری ندارد دل من طاقت دوری 🌼از حرم امام رضا (ع)🌼 ندارد، لطفا دعا کنید کرونا تموم بشه بازم برم حرم ،😟😔 برای نی نی سایتی ها نماز زیارت بخونم ⁦♥️⁩ التماس دعا

اره بابا فقط اینا که سیستم ایمنی پایین دارن فوت میکنن وگرن احتمال مرگ کمتر از ۳ درصده در این ویروس

گاهی اوقات برای شاد زندگی کردن و شاد بودن باید بیخیال بود بی خیال از همه چیز مگه تو‌دنیا کی بهتر از خودمون مهمه‌ک خودمونو آزار میدیم
1709

دوستان واسه شوهر منم دعاکنید

بستریه😔

من دست نمیکشم از آرزوهام⁦☺️⁩میجنگم تا بهشون برسم..مامانِ یه پسر  و دختر خوشکل...همسر یه مرد زحمتکش...تمام امیدم به خداست که نذاشته تا امروز کم بیارم⁦⁦☺️

برادرز داداش دوستم

گفتن یک قدمی مرگ رفته الان هنوز نفس تنگی شدید داره

عمه ام فوت شد شهرستان خاکسپاری بود ما نرفتیم مامان بابام به سختی راهشون دادن گنج ساعت رفتن و برگشتن

مامانم گفت عمه هام خواهرشونو غسل دادن مرده شور نبوده بعدم خودشون دفنش کردن

البته عمه من تومور داشت و یه مدت بستری بود خیلی بد موقع فوت شد بدون مراسم بیست روز تو بیمارستان بدون ملاقاتی وآخرش هم.... 

خدایا ما رو به زندگی چرکولی قبل برگردون😷😷😷🤒
1651