2726
ایشالا به هر چی دلت میخواد و خیره برسی حالشو ببری پر از انرژی مثبت باشه حالت❤❤😍

ممنون گلم ایشالا شماهم به خواسته دلت برسی😘

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزدلم ازبابت فال یک دنیاتشکر. فالم عالی بودعااالی. خیلی گلی.امیدوارم خداهرچی توزندگی میخوای بهتون ...

خواهش میکنم خوشگل من فدات شم یه عالمه آرزوی خوب و انرژی مثبت و حال خوب و لبخند واست آرزو میکنم خانومی😘❤❤😍

2728
ممنونم عزیزدلم خیلی لطف کردی ایشالله که به بهترینا برسی خودت 😍😘

خواهش میکنم قربونت امیدوارم اول سلامت باشی دوم انقدر انرژی داشته باشی و خوشبخت باشی که غم و غصه از دستت فرار کنن😍😍😂

ممنون عزیزمم مجردم هستم عجیب چسبید بهم😅😅😅😅😂😂😂😍😘😘😘

حال کردیا برا خودت ایشالا خوشبخت شی و به اونی برسی که هر دو تون عاشقانه همو تا آخر عمر دوست داشته باشید♥️♥️😍😍

خواهش میکنم قربونت امیدوارم اول سلامت باشی دوم انقدر انرژی داشته باشی و خوشبخت باشی که غم و غصه از د ...

ممنونم گل ناز😍

همه ی دعاهای قشنگتو متقابلا برای خودت خواهانم البته در سطح بالاترو بهترو وسیع ترش 😄😍😘

ماهیان                                          از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند،                                                           و چون دریا آرام شد،                                              خود را اسیر صیاد دیدند....                                      تلاطم زندگی حکمت خداست                                    از خدا دل آرام بخواهیم                                                   نه دریای آرام...
2706