2737
2734

سلام دوستان

میخوام بدونم این فرمول ک میگن برا تعیین تخمک گذاری باید حدود 14 روز ا روز اول پریودی بیایم عقب، برا همه س؟ 

مثلا نمیشه کسی 3_4 روز قبل شروع پریودیش تخمک‌گذاری کنه؟! 

یا مثلا دو روز بعد تموم شدن پریودیش؟ 

💓💞💋... شبخیر ای نفست شرح پریشانی من... 💋💞💓

نه عزیزم برای همه تو یه روز خاص نیست بستگی به مدت سیکلت داره بهترین راه برای اینکه بفهمی کیه اینکه از کیت تخمک گذاری استفاده کنی 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

نه اگه 28روزیکبارعادت ماهانه میشی  تخمک گذاریت میشه روز14 ولی اگه اینطورنیست روز14نمیفته. امااینکه 3روزقبل وبعدپریودی باشه بعیده اگه قصدحامله شدنوداری دوروزبعدازاتمام پریودیت شروع کن ویه شب درمیون رابطه داشته باش

❤💖💛💚

سلام عزیزم. اصلا اینطور نیست که الزاما یه روز خاص باشه. حتی کسایی که ۲۸روزه هستن ممکنه یکماه ۱۴ باشه، یکماه ۱۳ یکماه ۱۲ یکماه مثلا ۱۸.

بخاطر همین برای بارداری نباید به یه تایم کوتاه خاص اکتفا کنی. من خودم پریودم ۲۸روزه و کاملا منظم هست. اما تا حالا چندبار اتفاقی متوجه شدم که تخمکگذاریم فقط یه روز خاص نیست. حتی یادمه یه بار حدودای ۱۸یا ۱۹ آزاد شده بود. و همین ماه قبل روز ۱۲ آزاد شد.

واسه بارداری سعی کن از ۱۰سیکل تا یک هفته مونده به پریودت، یک شب درمیون نزدیکی داشته باشی. من اینجوری جواب گرفتم

و اگر بتونی کیت بخری و به علائم توجه کنی، میتونی پیداش کنی.

ولی در کل از ۱۱ تا ۲۰سیکل خیلی مهمه.

سلام عزیزم. اصلا اینطور نیست که الزاما یه روز خاص باشه. حتی کسایی که ۲۸روزه هستن ممکنه یکماه ۱۴ باشه ...

من سیکلم 26 روزه س

حدود ده روز ب پری ی دردی حدود دو س روز زیر دل و تخمدان سمت چپم حس میکردم

گفتم حتما تخمک گذاریه دیه

حالا ک 3 روز ب پری دارم امروذ5 صب ی درد خیلی شدید زیر دل و بازم سمت چپم شرو شد بدون هیچ لک و خونی

حالت تهوعمم خیلی شدید بود

نمدونی این درد دوم برا چی بوده؟! 😣

💓💞💋... شبخیر ای نفست شرح پریشانی من... 💋💞💓
2706