2726
کسی میدونه چی برای ریزش خوبه چه شامپویی قیمتش مهم نیست ریزش شدید دارم 

منم دارم‌کچل میشم دخترم چهارماهشه😫

توروخدا ب منم بگین چی بخورم خسته شدم بس که موهام میریزه دعاتون میکنم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دارم‌کچل میشم دخترم چهارماهشه😫 توروخدا ب منم بگین چی بخورم خسته شدم بس که موهام میریزه دعاتون ...

مولتی ویتامین بخور.طبیعیه این ریزش چندوقت دیگه درست میشه 

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2728
منم دارم‌کچل میشم دخترم چهارماهشه😫 توروخدا ب منم بگین چی بخورم خسته شدم بس که موهام میریزه دعاتون ...

من انقد موهام پر پشت بود که نگو وقتی موهام تا زیر با سنم بود یه دونه هم نمیریخت موهام اصلا ریزش نداشت ولی کوتاهه کرنلی زدم میریزه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
مولتی ویتامین بخور.طبیعیه این ریزش چندوقت دیگه درست میشه 

قرص کلسی پاور میخورم که زینک وویتامین د هم داره

اما اهن واینا نمیخورم

دیگه روحیمو ازدست دادم

شوهرم امشب گف فردا میرم هرقرصی دارویی باشه برات میگیرم

نمیدونم بگم چی بگیره 

خیلی حس بدیه😫😫😭

قرص کلسی پاور میخورم که زینک وویتامین د هم داره اما اهن واینا نمیخورم دیگه روحیمو ازدست دادم شوهر ...

الان ریزش موی شما کاملا طبیعی هستش.از داروخانه مولتی ویتامین خارجی بخر بخور.کم کم ریزشش قطع میشه و موی جدید در میاد

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
الان ریزش موی شما کاملا طبیعی هستش.از داروخانه مولتی ویتامین خارجی بخر بخور.کم کم ریزشش قطع میشه و م ...

همین‌کلسی پاور  خیر سرش خارجیه

دیگه حتی رغبت نمیکنم موهاموشونه کنم😣

احتمال داره از نخوردن اهن واسید فولیک باشه؟اخه قرصی که میخورم فقط کلسیم وزینک و ویتامین د داره

همین‌کلسی پاور  خیر سرش خارجیه دیگه حتی رغبت نمیکنم موهاموشونه کنم😣 احتمال داره از نخور ...

بله آهن خیلی روی مو و خلق و خو تاثیر داره