2737
2734
عنوان

خون دماغ شدن در بارداری

23295 بازدید | 23 پست
بچه ها به نظرتون خون دماغ شدن موقع بارداری طبیعیه؟من حدود 3 ماهه که هر روز از دماغم خون میاد خیلی کم پیش میاد که 1 روز خون دماغ نشم.دکترم هم چیزی نگفت فقط گفته دماغمو همیشه چرب کنم ولی بازم اثری نداره.
حتما دکترت رو عوض کن و از دکتر دیگه هم بپرس احتمالا خونت زیادی رقیق شده و انعقاد خونت مشکل داره. چون منم احساس میکنم دیرتر خونم بند میاد و مسول ازمایشگاه گفت مال فولیک اسیدهکه میخوری اما گفت اگر خون دماغ نمیشی انعقاد خونت اشکالی نداره. ولی حتما با یه دکتر مشورت کن مخصوصا اگر اواخر بارداریتهدباید درمان شه چون اگر اونجوری عمل بشی دچار مشکل میشی
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم اگه خون ریزی بینیت زیاد نیست اشکال نداره منم همینجوری بودم مرتب تا ماه 5 دستمال دستم بود و همیشه احساس میکردم توی بینیم خیسه البته خونش زیاد نیود بدر حد لک بعداز 5 ماه خوب شد دوباره ماه آخر شروع شد نفس کشیدن هم واسم سخت بود دکترم فقط قطره سدیم کلراید داد.و گفت اشکال نداره
سلام من مرتب حتی گاهی روزی چندبار خون دماغ میشن همیشه از بینی چپ و معنولا بعد از درد چشم چم. اما مشکل اصلی اینه که خون بینیم در هر حالت بیشتر توی حلقم میریزه تا بیرون. در واقع بیشتر اوقات از احساس جریان خوتن در حلقم بالا میارم. اصلا به دکتر دسترسی ندارم اا یک ماه دیگه. میشه راهنماییم کنید
2706