2733
2734

Live reading

استادمون از رو این کتاب درس میده مجازی ولی ما متنشو نداریم چیزیم ک میگه همش ویسه موندم چیکار کنم

از دوستاتون یا بقیه میشه بپرسین ک دارن یا ن؟

حداقل عکس متنشو داشته باشم😥

زبان عمومیه کسیم نمیشناسم ازش بگیرم

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هستش تو نت نهایتش اینه که پولیه

"مرد هستم"                                                                             ‌                                                                                                                                                                                                                            چرا همه رفته بودناشونو می‌ذارن واسه قرنطینه؟ چرا قرنطینه هیشکی نمی‌مونه؟                                                                                                                                هیچ‌وقت برای کسی گزارش نزنید، اگر بزنید، یواش یواش دلتان می‌خواهد همه قطع دسترسی شوند.
2731

از بانگ کتاب بخر

بیایید با دفاع از حق خود و قدر خود را دانستن حق از دست رفته ی خود را بر گردونیم....                                                                                                                 مردم تمام تبعیض های جنسی خودشونو با یه کلمه ثابت میکنن سنت و دین در صورتی که تو هیچ سنت و یا دینی درمورد اینکه حقوق مرد از زن بیشتره صحبت نشده            (چیماندا انگوزی ادیشی)
2738

من دخترم پیش دبستانیه . معلمش اینقدر جوگیر شده هرشب تکلیف میفرسته با کاردستی . میگه عکس بفرستین . حالا یکی نیست که بگه حالا اگه کرونا نبود بچه ها بیست اسفند تعطیل میشدن . خسته شدم اینقدر کاغذ رنگی و چطب خریدم . طول ترم اینقد تکلیف نمیداد 

سفارش بده ،قیمتشو زده 11000 تومان.

https://www.zabantak.com/product/3260/کتاب-Live-Reading

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
من دخترم پیش دبستانیه . معلمش اینقدر جوگیر شده هرشب تکلیف میفرسته با کاردستی . میگه عکس بفرستین . حا ...

دقیقن یکی از استادامون ویس و اسلاید ۵جلسه رو فرستاده😐😐هرطور حساب میکنیم ۵جلسه تعطیل نشدیم ما

یعنی رسما کرونا دانشجو ها رو بدبخت کرد ما همه ی استادا مون کلی فایل صوتی گذاشتن دو شبه نمیخوام تازه ...

کاش فقط فایل صوتی بود

ی سایت دادن ک با گوشی اصلا نمیشه تو کلاساش شرکت کرد

فققققط با سیستم

2706