1676
1605
عنوان

تجربیات از پوشک گرفتن کمک

143 بازدید | 27 پست

بچه ها پسرم ۲ سال و ۱۰ ماهشه الان دوروزه از پوشک گرفتمش ولی هی دستشویی میکنه تو شلوارش و نمیگه چکارش کنم؟

سلام برای شادی روح پدربزرگ عزیزم صلوات میفرستید؟♥ با افتخار شیعه هستم💐🌹

بابا چه توقعاتی از بچتون دارین دعواش نکن فقط وگرنه عمرا جیششو بگه تایم بگیر و بعد هر نیم ساعت ی ربع ببر دستشویی وگرنه اون خودش هنوز نمیتونه تشخیص بده کی جیش داره.هر بچه ای توانایی خودشو داره مقایسه ممنوع

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522
بابا چه توقعاتی از بچتون دارین دعواش نکن فقط وگرنه عمرا جیششو بگه تایم بگیر و بعد هر نیم ساعت ی ربع ...

آخه دوماه دیگه ۳ سالش میشه 

زمان میبره  یک هفته  تا دو سه هفته

آخه بچه ۱ ساله ک نیس من تو نت خوندم از ۲ سال و ۷ ماه دیگه میتونه کنترل کنه

بابا چه توقعاتی از بچتون دارین دعواش نکن فقط وگرنه عمرا جیششو بگه تایم بگیر و بعد هر نیم ساعت ی ربع ...

پی پی شم اصلا تو توالت نمیکنه اصلا ها خودشو نگه میداره نمیکنه به هیچ وجه

1668
آخه بچه ۱ ساله ک نیس من تو نت خوندم از ۲ سال و ۷ ماه دیگه میتونه کنترل کنه

من پسرام اولی یک سال نیم گرفتم دومی سه سال سومی دوسال چهار ماه .ولی از قبل هروقت خاستم پوشک عوض کنم گفتم جیش کردی خیس شده از یکسال ب بعد پوشک باز میکردم میبردم دسشویی یاد بگیره . به سن بچه نیس به امادگیه داره ممکنه لجبازی کنه نباید دعواش کنی 

اول انگیزه بهش بده,دوم اینکه مدام تشویقش کن,براش چیزایی ک دوس داره بخر تا ترغیب شه بگه,والا مامانم میگه شماهارو از یه سالگی از کهنه گرفتم,ولی دن داداشم بچشو تا چهارسالگی پوشک میکرد,اصلا مقایسه نکن,همه تلاشتو بکن تابگه

لطفا واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستین

یه لگن بذغر جلوی تی وی ، جوری که اتاقت کثیف نشه خواستی اصلا فرشا رو جمع کن فقط روفرشی بنداز ، اول ترس بچت از لگن بریزه ، بعد چند تا عروسک بذار پایین بدنشو سوراخ کن از دهنش آب بریز تا از پایین آب خارج شه بگو نی نی جیش کرد ،شلوترشو دربیار بذارش جلوی کترتونی که دوست داره و تو همون حالت بذار تی وی ببینه ، پاشو نوازش کن بگو مامان هم کارتون ببین هم حیش کن ،پوشک شورتی پاش کن اگه کیخوای فرشات کثیف نشه ، مثل شورته و هر نیم ساعت بگو بریم تو لگن حیش کنیم ، بعد بهت بستنی بدم ، بعد بهت برچسب بدم ، با مهربونی ، با پوشک شورتی هم اگه خرابکاری کرد اصلا جایی کثیف نمیشه ، زمان رو تا دو ماه بذار و دلسرد نشو

چرا پوشک سایز۶میخرم بهتر از این که همه جا نجس بشه

اخه اینطوری  بچه خیالش راحته پوشکه . شب چند مرتبه ببری دسشویی همکاری نمیکنه . بچه های شب ادراری دارن بخاطر کوچیک بودن مثانه اس بزرگتر ک بشن خوب میشه

اخه اینطوری  بچه خیالش راحته پوشکه . شب چند مرتبه ببری دسشویی همکاری نمیکنه . بچه های شب ادراری ...

شده ی هفته بیدارش کردم ولی هفته دوم باز جاشو خیس کرده.روزا که میخوابه بیدار میشه واسه جیش ولی شبا اصلا بیدار نمیشه.واینکه اخر شب حتما ی لیوان اب میخوره که این خودش کارو سخت کرده.امیدوارم خوب بشه.منکه خجالت میکشم

شده ی هفته بیدارش کردم ولی هفته دوم باز جاشو خیس کرده.روزا که میخوابه بیدار میشه واسه جیش ولی شبا اص ...

درست میشه غصه نخور باید صبور باشی تا بزرگتر بشه خونه خودتی راحتی جای مهمون باشی سختت میشه 

1645