2703
2553

افرین بهش دختر من۱۸ ماهشه بلد نیست البته دکترا میگن بهترین زمان ۲سالگیه

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزممم نازی 

حالا دختر خاله من 3 سالشه نمیگه بهش میگم دیگه پوشک اندازه کو نت نیستااا تو ک اینقد زبون داری بگو جیش دارم میگه من بچم نمیتونم بعد هروقت سر این موضوع باهاش شوخی میکنم یا عصبی میشه ول میکنه میره یا حرفو عوض میکنه اینقد بامزش خوشم میاد سر به سرش بزارم گناه داره چاقه نمیتونه رو سنگ بشینه خخخخ 

ما آبادانیا   
2720

پسر منم حدود22 ماهگی دیگه تو پوشکش نمیریخت درمیاوردم خشک بود میبردمش دسشویی

ولی وقتی میخاست اذیتم کنه میرفت تو آشپزخونه جیش میکرد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2714
واقعا چراااااا گگفتم

عزیزم اینجور چیزارو(راحت ازشیر گرفتن. خوب غذاخوردن وکلا چیزای خوب بچه رو که پیش بقیه تعریف کنی بعدیه مدت کلا برعکس میشه خدایی نکرده میبینی همه جای خونه رو بچت آبیاری کرده خودم تجربه کردم که میگم

وای که دختر من دماری از من دراورد که یادش میفتم گریم میگیره همین الان برا پی پیش مصیبت دارم برا جیشش تو سن دوسالگی   یک ماه تمام نیم ساعت نیم ساعت میبردم نمیکرد تا میومدیم از دسشویی میکرد توشلوار دیگه خسته شده بودم ولش کردم بعد سه ماه دیگه به مدت یک هفته شروع کردم باز همون وضع بود ولش کردم تا سن ۲وسال ۸ماه به مدت ده روز تونستم جیشو بگیرم ولی دماری ازمن دراورد که خدابدونه الانم برا پیپیش میگه ولی میریم دسشویی نصف میکنه میاد بیرون دوباره ده دقیقه بعد میگه نصف میکنه میاد بیرون از کمر افتادم به خداا

2706