2703
2553
عنوان

خشک کردن گل رز

523 بازدید | 33 پست

بچه ها ۱۲ تا شاخه گل رز نمی دونم نوعش چیه فقط خیلی ساقش و خونه گلبرگش پهنه فکر نمیکنم زود خشک بشه گلایی که ظریف تر بود رو برمیگردوندم اویزون میکردم ۳ هفته ای شایدم کمتر خشک میشد ولی نمیدونم اینارو چجوری خشک کنم

تعداد رای : 2
نظرسنجی
.
2
100%
.
0
0%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تافت مو حسابی بزن بهش آویزونشون کن خشک میشه عالیییییی

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد

ی شمع بزرگو آب کن. هرکدوم از شاخه هارو خوب توش بغلتون

بزار خشک شه دیگ ن تغییر رنگ میده ن خراب میشع

البته من اینو تو ی کلیپ دیدم ک عالی شد

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜
2714
ی شمع بزرگو آب کن. هرکدوم از شاخه هارو خوب توش بغلتون بزار خشک شه دیگ ن تغییر رنگ میده ن خراب میشع ...

این کلیپا رو من چند تاشو امتحان کردم اصلاااااا فایده نداره 

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد
این کلیپا رو من چند تاشو امتحان کردم اصلاااااا فایده نداره 

واقعا؟🤦‍♀️

پس این رزهای جوادانه رو چجوری درست میکنن

فک کنم با شمع بشه هاا😶😶

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜
تافت مو حسابی بزن بهش آویزونشون کن خشک میشه عالیییییی

الان اینکارو کردم گفتی خداکنه خراب نشه انقدر زدم که تافت ازش چکه میکنه ولی اتاقم پر شده بود از بویه رز الان بو تافت داره خفم میکنه😐😂

2706