1711
1714

سلام دوستان .. من يك هفتس ك به لطف @بامدادخمار    رژيم و ورزشم شروع كردم خواستم بگم البته ك مشكلي نداشت كشك بادمجون معمولي ميخوردم منعي نداشتم ولي دلم خواست سالم تر درستش كنم اين شد كه اومدم بادمجون حلقه اي بخار پز كردم بعد ميكس كردم ريختم تو ماهيتابم بعد پياز داغ اماده داشتم ريختم توش .. نعنا هم بدون اينكه كاري كنم اضافه كردم با كشك ضمن اينكه يه كم عدسي داشتم از شب قبل بهش اضافه كردم و با أدويه تفت دادم به همراه نصف استكان اب جوشيده بدون ذره اي روغن عجيب و غريب خوشمزه شد جاتون خالي ♥️ 

👩🏻‍⚕️دلم می‌خواد ببينم چه اتفاقی میوفته وقتی تسلیم نمیشم !/ 🌶گروه قرمز♥️/وزن قبلی :۸۹.۴۰۰/وزن فعلی : 88.300👺/وزن هدف:٦٠😍/ تاريخ شروع : 99/١/٣٠💄
اره خوشمزه میشه منم هیجوقت سرخ نمی کنم همیشه میزارم آب پز شه

واقعا خيلي سالم تر و البته خوشمزه است

👩🏻‍⚕️دلم می‌خواد ببينم چه اتفاقی میوفته وقتی تسلیم نمیشم !/ 🌶گروه قرمز♥️/وزن قبلی :۸۹.۴۰۰/وزن فعلی : 88.300👺/وزن هدف:٦٠😍/ تاريخ شروع : 99/١/٣٠💄

خانم‌ها، پوستتون رو پاکسازی کردید؟

ماسک ذغال فریمن و کلی ماسک پرفروش با تخفیف فقط از سایت پیشگام نگار

بازم بذار مرسي

عزيزمي حالا فردا ميخوام يه دسر گياهي بزارم ♥️

1718

سلام عزیزم 😘❤️ 

آفرین خیلی عالیه 😍👌👏🏼

موفق باشی 🌸

توضیح جامع برنامه ومطالب مفید رژیم 👉🏻👉🏻 لطفا اینو بخونید      وزن شروع 82 🥴 وزن فعلی 55 😎 وزن هدف ۴۹ 😍💪🏻  قد۱۶۰ دهان خصم و زبان حسود نتوان بست ، رضای دوست بدست آر و دیگران بگذار ، به راحت نفسی گنج پایدار مجوی ، شب شراب نَیَرزَد به بامداد خمـــار 
سلام عزیزم 😘❤️  آفرین خیلی عالیه 😍👌👏🏼 موفق باشی 🌸

♥️♥️😇مرسي. عزيزم