2737
2734
عنوان

واسه همینه میگن تو لحظه زندگی کنین😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 33 پست
خیلی گریه کردم از دیشب وقتی تاپیکاشو دیدم چند روز قبل مرگش  به خاطر مرگ بچه دوستش ناراحت بود ۴ ...

قلب ادم به درد میاد😔😔😔

جوونه ی تو دلم...پسرم...مامان عاشقته مرد کوچولو^^😍😍😍❤

این روزا هم میگذره و ی خاطره میشه امیدوارم بسلامت ازین مرحله بگذریم . طبیعت زندگی اینه دیگه دنبال آرزوها هم باید رفت میگن جوری زندگی کنید که انگار عمر جاودان دارید البته ی جاهم میگن طوری زندگی کنید انگار روز آخرتونه😁😁امیدوارم خودتو خانوادت در پناه خدا باشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه جوری فهمیدین فوت کرد؟

دوستای صمیمیش زنگ زده بودن بیمارستان بهشون گفتن این خانوم فوت شده بعد اونا اینجا اعلام کردن

حتی یادمه یه عده هم رفتن مراسم خاکسپاریش

قلب ادم به درد میاد😔😔😔

واقعا

ولی خدا خودش خواسته که دوباره یاد اینا تو یک تاپیک پر بازدید بیاد

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
2731
اوهووم

من از اون تاپیک فهمیدم جریان می می ناز و مامان ترنم رو فقط گریه کردم دیشب و با خودم گفتم چقدر مرگ نزدیکه. فقط ۲۴ سالش بود دلش نمی خواست دندون در اوردن یا راه رفتن بچه یا حتی وقتی صداش میکنه رو بشنوه؟

امیدوارم اون دنیا هر ۳ کنار هم باشن

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
2738
بابا اینجا چ خبره فکر کردم اشتباهی رفتم تو تاپیکی که برا مرحومه میمی ناز زدن برم ببینم چیشد بحث به ا ...

😁😁😁

من از اون تاپیک فهمیدم جریان می می ناز و مامان ترنم رو فقط گریه کردم دیشب و با خودم گفتم چقدر مرگ نز ...

می می ناز و مامان ترنم یکی هستن؟؟؟ 

یه دخمل باهوش🙄😘😍💋💄💅👗👠👒👜
من از اون تاپیک فهمیدم جریان می می ناز و مامان ترنم رو فقط گریه کردم دیشب و با خودم گفتم چقدر مرگ نز ...

دنیا خیلی نامرده خواهرم😔😔😢

خیلی گریه کردم از دیشب وقتی تاپیکاشو دیدم چند روز قبل مرگش  به خاطر مرگ بچه دوستش ناراحت بود ۴ ...

چرا سه تایی با هم فوت شدن؟؟؟ 

یه دخمل باهوش🙄😘😍💋💄💅👗👠👒👜
می می ناز و مامان ترنم یکی هستن؟؟؟ 

نه می می ناز از سرطان مرده

اما مامان ترنم با همسر و بچه اش تو سقوط هواپیما فوت کردند

نه می می ناز از سرطان مرده اما مامان ترنم با همسر و بچه اش تو سقوط هواپیما فوت کردند

می می ناز رو از بیمارستان فهمیدین 

چطور از فوت مامان ترنم خبردار شدین؟؟ 

یه دخمل باهوش🙄😘😍💋💄💅👗👠👒👜
می می ناز رو از بیمارستان فهمیدین  چطور از فوت مامان ترنم خبردار شدین؟؟

اسم خودش و بچه اش تو فوتی های هواپیما بود

2706