2733
2734
عنوان

تیک پلک کودک

40 بازدید | 2 پست

سلام برادر من 5 سالشه و الان نزدیک به یک ماهه که به خاطر کرونا در خونه هستیم و تفریح و مهدکودک و ... نداشته و طبیعتا تایم بیشتری درگیر تلویزیون و گوشی و لپ تاپ هست. شاید گاهی روزا مجموعا به 4 ساعت هم میرسه. الان یک هفتس گاهی علاوه بر پلک زدن های معمولی، حالت تند پلک زدن و فشردن پلکها رو داره. بعضی روزا خیلی کمتر و بعضی روزا بیشتر. موقع بازی یا نقاشی و سرگرمی خییلی کمتره اما موقع بیکاریش یا تلویزیون دیدن تشدید میشه. و اینم بگم که خیلی باهوشه و متاسفانه کاملا متوجه اوضاع بحرانی بیماری در سطح کشور هست. ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنید. مشکل از خشکی قرنیه یا ضعیفیه چشمه و یا عصبی و استرسی؟ الان ک دسترسی به پزشک ندارم بهترین کار چیه؟ ما همگی عینکی هستیم و سابقه ضعیفی چشم داریم.

گلم زیاد نزارید این کار و بکنه 

الان هم چشمش خستس و مشکلی نیست

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

منم اونجوری میشم. وقتی چشام خستن یا وقتی خیلییییی زیاد خوابیدم...

ﮐﺎﺵ ﻣﯿﺸﺪ ﺯﻧﺪﮔﯽﺗﮑﺮﺍﺭ ﺩﺍﺷﺖ ﻻﺍﻗﻞ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﺭﺍ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺩﺍﺷﺖ ﺳﺎﻋﺘﻢ ﺑﺮﻋﮑﺲﻣﯿﭽﺮﺧﯿﺪ ﻭ ﻣﻦ ﺑﺮﺗﻨﻢ ﻣﯿﺸﺪ ﮔﺸﺎﺩ ﺍﯾﻦﭘﯿﺮﻫﻦ ﺁﻥ ﺩﺑﺴﺘﺎﻥ ، ﮐﻮﺩﮐﯽ ، ﺳﺮﻣﺸﻖﺁﺏ ﭘﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﻫﻢ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﺟﺎﯼﺧﻮﺍﺏ ﺧﻮﺩ ﺑﺮﻭﻥﻣﯿﮑﺮﺩﻡﺍﺯ ﺩﻟﻮﺍﭘﺴﯽ ﺩﻝ ﻧﻤﯿﺪﺍﺩﻡ ﺑﻪ ﺩﺳﺖﻫﺮ ﮐﺴﯽ ﻋﻤﺮ ﻫﺴﺘﯽ ، ﺧﻮﺏ ﻭ ﺑﺪﺑﺴﯿﺎﺭ ﻧﯿﺴﺖ ﺣﯿﻒ ﻫﺮﮔﺰﻗﺎﺑﻞ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﻧﯿﺴﺖ ! !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.