2733
2734
چی بگم والله عزیزم چون منم واقعا تغییری حس نکردم گفتم ببینم کسی استفاده کرده تاحالا یانه اخه قرصم خی ...

بازم هرکاری خواستی بکنی با دکترت مشورت کن.

یا حداقل پیش این طب سنتی ها که میرین پیش متخصص طب سنتی برین یعنی کسی که پزشک عمومی بوده بعد واسه تخصص طب سنتی خونده.

عزیزم ببخشید من خیلی تند رفتم متاسفم اگه ناراحتت کردم.

اخه من برادرم پرستاره خیلی از این موردا تعریف میکنه که مردم با داروهای گیاهی چه بلایی سرخودشون اوردن.

انشالا که همیشه سلامت باشی و مشکلت حل بشه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بازم هرکاری خواستی بکنی با دکترت مشورت کن. یا حداقل پیش این طب سنتی ها که میرین پیش متخصص طب سنتی ب ...

نه اون داروهای گیاهی هست که خودسرانه مصرف می شه وگرنه به قول خودتون زیرنظرپزشک طب سنتی باشه یابه نظراستارتر داروهای طب اسلامی تابحال برای کسی مشکل سازنبوده 

2728
نه اون داروهای گیاهی هست که خودسرانه مصرف می شه وگرنه به قول خودتون زیرنظرپزشک طب سنتی باشه یابه نظر ...

بازم احتیاط شرط عقله باید تو این موارد یکم محتاط تر رفتار کرد.

درمورد داروهای شیمیایی هم باید سود و زیان دارو رو سنجید.

مثلا کسی که فشارخون بالا داره اگه دارو مصرف نکنه ممکنه این فشارخون به کلیه ها و چشم ها و خود قلب اسیب برسونه ولی خب اگه قرص مصرف کنه هیچ کدوم از این اتفاقا براش رخ نمیده حالا ممکنه قرص یه عوارض جزیی هم داشته باشه.

امیدوارم که متقاعد شده باشین❤

سلام من دارم جامع و مرزنجوش می خورم با قطره جامع و مرزنجوش واسه دماغ و چند تا داروی دیگه بلغم زدا رشاد و مرمرشک 

هفته دیگه میرم آزمایش می دم نتیجه رو اینجا بهتون میگم

2738
برامن تاثیری نکرد عزیزم میخوای بخور شما بدن با بدن فرق داره

اها چه عجیب 

من شنیدم تخم جعفری هم خوبه برا پرکار 

باید ۱۳روز این حدودا هر روز صبح ناشتا جوشوندش خورده بشه  با یه قاشق عسل

البته دقیق نمیدونم ددست گفتم یا نه ولی چند روز پیش مقالش رو خوندم  

به فارسی سرچ کنی میاد

حالا ازمایش بدم بعد اینو اجراش کنم 

یکی ک پرکار  بود بهم اینو گفو نتیجه گرفته بود

2706