2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستای گلم. اقدام چطوره ؟ خوش میگذره؟😜بچه ها این ماه حامله شدیم بچخون آذری میشه؟

سلام عزیزم خوبی اره این ماه اگه الانا اقدام کنی بچت تا اخر اذر به دنیا میاد انشالله به امید خدا  این ماه جواب بگیریم از خدا و مبعث  به شوهرامون عیدی بدیم

خدا  در روز عید غدیر عیدیمو بهم داد 
سلام عزیزم خوبی اره این ماه اگه الانا اقدام کنی بچت تا اخر اذر به دنیا میاد انشالله به امید خدا &nbs ...

انشالله عزیزم امیدوارم. مبعث کی هست؟

من دوس دوس داشتم آبانی شه خودم آبانیم دیگه نشد ولی آذرم بشه دوست دارم باباش آذریه

باردار نیستم ب امید بارداری تو این ماه تیکر زدم یه صلوات برای همه منتظرا
2720
انشالله عزیزم امیدوارم. مبعث کی هست؟ من دوس دوس داشتم آبانی شه خودم آبانیم دیگه نشد ولی آذرم بشه دو ...

ببخشید اشتباه گفتم مبعث

نیمه شعبانه ۲۱فروردین گیجم از بس هولم 

دعا کن 

انشالله به سلامتی باردار بشید خبر بارداریتو بگید ما هم خوشحال بشیم .شما قبل از اقدام چکاپ رفتید؟

سلام عزیزم انشالله این ماه باردار شی 

اره کلی چکاپ رفتم سونو رفتم دارم فولیک اسید  و کلسیم منیزیم دی میخورم 

دکترم گفت مشکل خاصی نداری اما چون سنت ۳۳هست ذخیره تخمکت هی داره میاد پایین اگر بعد از سه ما نشدی حتما بیا پیشم 

شوهرمم یه کم تحرکش کمه که اونم داره قرص میخوره انشالله بشیم چون با این شرایط اگر نشیم فکر کنم بهمون iui رو پیشنهاد کنن  دعا کنین دله خودمون به بارداری طبیعی قرصه که به کمک خدا بشیم

2714
سلام عزیزم انشالله این ماه باردار شی  اره کلی چکاپ رفتم سونو رفتم دارم فولیک اسید  و کلسی ...

میگم من دو تا دندون دارم که سطحی خرابن...با این اوضاع ک نمیشه رفت دندون پزشکی

قرار بود این ماه اقدام کنیم بنظرت این دندونام کار دستم نمیدن اگه باردار شم؟

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
میگم من دو تا دندون دارم که سطحی خرابن...با این اوضاع ک نمیشه رفت دندون پزشکی قرار بود این ماه اقدا ...

من دندون پرشکی هم رفتم همه سالم بود 

دندوناتو اول درست کن حتی عقل هارو چون مثل اینکه نینی ۴ما اول بدجور از مادر کلسیم میکشه دندون سالم خراب میشه چه برسه خراب دردسر میشه برات

من دندون پرشکی هم رفتم همه سالم بود  دندوناتو اول درست کن حتی عقل هارو چون مثل اینکه نینی ۴ما ...

دوتا رو عصب کشی کردم خوردیم به این ویروس هیچ دندون پزشکی کار نمیکنه تو شهرمون😕

کاش اقدام نکنم تا چند ماه دیگه....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
سلام عزیزم انشالله این ماه باردار شی  اره کلی چکاپ رفتم سونو رفتم دارم فولیک اسید  و کلسی ...

مرسی عزیزم منم دارم فولیک اسید میخورم 6 ماه پیش چکاپ دادم فقط آزمایش خون بود سونو نرفتم .تحت نظر هیچ دکتری نیستم بهداشت رفتم گفت فقط فولیک اسید بخور تا بارداربشی .ای کاش منم متخصص میرفتم شاید قرص دیگه هم میداد

دوتا رو عصب کشی کردم خوردیم به این ویروس هیچ دندون پزشکی کار نمیکنه تو شهرمون😕 کاش اقدام نکنم تا چ ...

منم الان دوهفته ست فقط شبا دندونام درد میگیره دلم طاقت نمیاره اقدام نکنم خدا کنه دندون کار دستم نده

2706