2726

جان😐🙄

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
منم مثل شمام ک موعدت چندمه؟؟ من ۲روز دگ اوج تخمک گذاریمه  ولی ترشح ابکی دارم یکم چسبناک نیست ...

پریود بعدیم باید 20 باشه امروز تخمک گذاریم بود تا دیروزم اقدام بودم دخمل میخام هیچ حسی ندارم الان باید چیزی حس کنم

خدا  در روز عید غدیر عیدیمو بهم داد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مثل شمام ک موعدت چندمه؟؟ من ۲روز دگ اوج تخمک گذاریمه  ولی ترشح ابکی دارم یکم چسبناک نیست ...

دکترم گفت از روز تخمک گذاری 10 روز بعد آز خون نشون میده 

2728
پریود بعدیم باید 20 باشه امروز تخمک گذاریم بود تا دیروزم اقدام بودم دخمل میخام هیچ حسی ندارم الان با ...

من ماه پیش ۲۴ بود 

ترشح نداری؟؟؟ چسبناک؟

من ماه های پیش ترشح داشتم شدید حس پریودیم داشتم ولی الان ن 

بچه ها چند روز بعد از تخخمک گذاری میشه فهمید حامله ای یا نه

سلام میگم کرم دورچشم اوریفلیم خوبه برا چروکای ریز زیر چشم؟؟از بین میبره چروکارو؟؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
من ماه پیش ۲۴ بود  ترشح نداری؟؟؟ چسبناک؟ من ماه های پیش ترشح داشتم شدید حس پریودیم داشتم و ...

الان دیگه نه دیروز داشتم ولی از روز اقدام همش احساس دارم شکمم بزرگ شده  

2706