1676
1605
کرم ابرسان باید استفاده کنی چون نسبت به سنت هنوز چروک برات زوده خطوط ریز به خاطر خشکیه پوستته

کرم آبرسان چ مارکی خوبه بگیرم؟؟راستی دکتر گفت روزا زیر چشمت پماد ویتامین آ چشمی بزن خوبه بنظر شما؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان چهارساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
کرم آبرسان چ مارکی خوبه بگیرم؟؟راستی دکتر گفت روزا زیر چشمت پماد ویتامین آ چشمی بزن خوبه بنظر شما؟

نه نزن بیشتر حساس میکنه و میخارونه پوست رو / یه مدل کرم دور چشم ابرسان اوریفلیم  دارم اگه خواستی خصوصی پیام بده

دلم به کرمش قرصه 🙏❤️

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

نه نزن بیشتر حساس میکنه و میخارونه پوست رو / یه مدل کرم دور چشم ابرسان اوریفلیم  دارم اگه خواست ...

درخواست دوستی فرستادم

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان چهارساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
1677

سلام دوستای گلم. اقدام چطوره ؟ خوش میگذره؟😜بچه ها این ماه حامله شدیم بچخون آذری میشه؟

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم ب امید بارداری تو این ماه تیکر زدم یه صلوات برای همه منتظرا
سلام دوستای گلم. اقدام چطوره ؟ خوش میگذره؟😜بچه ها این ماه حامله شدیم بچخون آذری میشه؟

بچمون

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام عزیزم خوبی اره این ماه اگه الانا اقدام کنی بچت تا اخر اذر به دنیا میاد انشالله به امید خدا  این ماه جواب بگیریم از خدا و مبعث  به شوهرامون عیدی بدیم

دلم به کرمش قرصه 🙏❤️
سلام عزیزم خوبی اره این ماه اگه الانا اقدام کنی بچت تا اخر اذر به دنیا میاد انشالله به امید خدا &nbs ...

انشالله عزیزم امیدوارم. مبعث کی هست؟

من دوس دوس داشتم آبانی شه خودم آبانیم دیگه نشد ولی آذرم بشه دوست دارم باباش آذریه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله عزیزم امیدوارم. مبعث کی هست؟ من دوس دوس داشتم آبانی شه خودم آبانیم دیگه نشد ولی آذرم بشه دو ...

ببخشید اشتباه گفتم مبعث

نیمه شعبانه ۲۱فروردین گیجم از بس هولم 

دعا کن 

دلم به کرمش قرصه 🙏❤️
1668
انشالله به سلامتی باردار بشید خبر بارداریتو بگید ما هم خوشحال بشیم .شما قبل از اقدام چکاپ رفتید؟

سلام عزیزم انشالله این ماه باردار شی 

اره کلی چکاپ رفتم سونو رفتم دارم فولیک اسید  و کلسیم منیزیم دی میخورم 

دکترم گفت مشکل خاصی نداری اما چون سنت ۳۳هست ذخیره تخمکت هی داره میاد پایین اگر بعد از سه ما نشدی حتما بیا پیشم 

شوهرمم یه کم تحرکش کمه که اونم داره قرص میخوره انشالله بشیم چون با این شرایط اگر نشیم فکر کنم بهمون iui رو پیشنهاد کنن  دعا کنین دله خودمون به بارداری طبیعی قرصه که به کمک خدا بشیم

دلم به کرمش قرصه 🙏❤️
سلام عزیزم انشالله این ماه باردار شی  اره کلی چکاپ رفتم سونو رفتم دارم فولیک اسید  و کلسی ...

میگم من دو تا دندون دارم که سطحی خرابن...با این اوضاع ک نمیشه رفت دندون پزشکی

قرار بود این ماه اقدام کنیم بنظرت این دندونام کار دستم نمیدن اگه باردار شم؟

مِنی که یه عُمر کَشکینَهو نوژی آو هَردِمَه سیچی باید تَقاص سوپ خفاشِ نِ پَس بِم😐از نظر روحی خیلی به خرید احتیاج دارم ،ولی از نظر مالی بیجا میکنم🙄...من نمیخوام زندگیم بیوفته رو غلطک همینکه غلطک نیوفته روم صافم کنه راضی ام😂تو اسلحه رو بزار روقلبم بگو دوسم نداشته باش،من دستتو میبوسم میگم بکش ماشه رو احسان😍😂》....خداروشکرفرهنگ سازی شد تو عروسیا هرکی میخواد میرقصه،،،،قبلا مقاومت میکردی پاهاتو میگرفتن رو زمین میکشیدنت میبردن وسط😂😐😐😐😐
میگم من دو تا دندون دارم که سطحی خرابن...با این اوضاع ک نمیشه رفت دندون پزشکی قرار بود این ماه اقدا ...

من دندون پرشکی هم رفتم همه سالم بود 

دندوناتو اول درست کن حتی عقل هارو چون مثل اینکه نینی ۴ما اول بدجور از مادر کلسیم میکشه دندون سالم خراب میشه چه برسه خراب دردسر میشه برات

دلم به کرمش قرصه 🙏❤️
من دندون پرشکی هم رفتم همه سالم بود  دندوناتو اول درست کن حتی عقل هارو چون مثل اینکه نینی ۴ما ...

دوتا رو عصب کشی کردم خوردیم به این ویروس هیچ دندون پزشکی کار نمیکنه تو شهرمون😕

کاش اقدام نکنم تا چند ماه دیگه....

مِنی که یه عُمر کَشکینَهو نوژی آو هَردِمَه سیچی باید تَقاص سوپ خفاشِ نِ پَس بِم😐از نظر روحی خیلی به خرید احتیاج دارم ،ولی از نظر مالی بیجا میکنم🙄...من نمیخوام زندگیم بیوفته رو غلطک همینکه غلطک نیوفته روم صافم کنه راضی ام😂تو اسلحه رو بزار روقلبم بگو دوسم نداشته باش،من دستتو میبوسم میگم بکش ماشه رو احسان😍😂》....خداروشکرفرهنگ سازی شد تو عروسیا هرکی میخواد میرقصه،،،،قبلا مقاومت میکردی پاهاتو میگرفتن رو زمین میکشیدنت میبردن وسط😂😐😐😐😐
سلام عزیزم انشالله این ماه باردار شی  اره کلی چکاپ رفتم سونو رفتم دارم فولیک اسید  و کلسی ...

مرسی عزیزم منم دارم فولیک اسید میخورم 6 ماه پیش چکاپ دادم فقط آزمایش خون بود سونو نرفتم .تحت نظر هیچ دکتری نیستم بهداشت رفتم گفت فقط فولیک اسید بخور تا بارداربشی .ای کاش منم متخصص میرفتم شاید قرص دیگه هم میداد

دوتا رو عصب کشی کردم خوردیم به این ویروس هیچ دندون پزشکی کار نمیکنه تو شهرمون😕 کاش اقدام نکنم تا چ ...

منم الان دوهفته ست فقط شبا دندونام درد میگیره دلم طاقت نمیاره اقدام نکنم خدا کنه دندون کار دستم نده

1645