2726
عنوان

خانوما دلم گرفته میایین درد و دل 😔😔خیلی نیاز دارم تنهام😣

| مشاهده متن کامل بحث + 60478 بازدید | 1592 پست
کاش شوهرمنم شرشو از زندگیم کم کنه

چرا عزیزم 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاپیکای قبلیم گفتم ک هنوز پریود نشدم کلا اعصابش بهم ریخته بخاطر اون امروزم خودم بهونه دادم دستش  ...

وا اینکه دلیل نمیشه نشدی که نشدی بعضیا اگر چه کمن ولی این جورین بعد رابطه و گذشتنه چند ماه تا یه سال ممکنه بعد بشن 

خدایا اگر یک روز به مرگم مانده بود مردی را کنارم بگذار تا فقط یک شب در اغوشش بخوابم نه برای غریزه ام که از اغوش بکرو مردانه اش حس امنیت و ارامش را فقط برای یک شب هم که شده تجربه کنم خدایا مرا ارزو به دل از این دنیا نبر اما در پایان باز هم راضیم به رضایه تو 
2728
عزیزم ناراحت نباش شاید عصبی شده یه چیزی گفته بزار چند روز بگذره درست میشه

خیلی دل تنگشمممم😭😭می‌دونم دیگه برنمی‌گرده بیاد هم خیلی دیر میاد 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
واااای واااااااای بلا بدوررررررررر عزیزم  خدایا خودت کمک کن

عزیزم دعام کن 

حال دلم خوب نیست 

رابطه زیاد دارین باهم!؟

آره عزیزم 

چرا عزیزم 

عزیزم دیگه بدی نمونده که  بهم نکرده باشه بچم دیشب میگه بابا وقتی این جوری اذیتت میکن بزنش 

خدایا اگر یک روز به مرگم مانده بود مردی را کنارم بگذار تا فقط یک شب در اغوشش بخوابم نه برای غریزه ام که از اغوش بکرو مردانه اش حس امنیت و ارامش را فقط برای یک شب هم که شده تجربه کنم خدایا مرا ارزو به دل از این دنیا نبر اما در پایان باز هم راضیم به رضایه تو 
آره ۴ ساله عقدم 

عقدین مگه مجازیع که بلاک کرده...۴سال خودش یه عمره هاااا..چجوری میشه که فراموش کنع این چهارسال و که بگه همع چی تموم شد...

با خانواده درمیون بزار...بزنن شتکش کنن ...درست شه ...مگه شوخیه ۴سال😕😕😕

واااا یعنی چی چون پریودنشدی

بعد رابطه قرص اورژانس خوردم هشت روز گذشته 😭😭

چرا نامزدته که بایه بلاک کردن تموم نمیشه مگه دوست مجازیه😑

اون هر چی میگه پاش میمونه گفت برو درخواست بده 😭

2706