2737
2734
عنوان

چطوری میتونم پیغام بذارم؟؟

64 بازدید | 7 پست

تو یه کانال تل.گر.امی هستم، اما یکطرفه هست ،فقط خودش پست میذاره .چطور میتونم به ادمین پیج مسج بزنم؟؟

اون بالای صفحه اش ،سه نقطه داره اما گزینه به درد بخوری نداره که فعالش بکنم

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳

میری تو بیو اگه ایدی ادمین رو میزنی بهش پیام میدی  خیلی ساده🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

روی اطلاعات گروه یا کنال بزن یه قسمتش نوشته ارتباط با ادمین،البته خود ادمین میذاره ها وگرنه خیلیاشون نمیذارن

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
میری تو بیو اگه ایدی ادمین رو میزنی بهش پیام میدی  خیلی ساده🍭

باشه مرسی

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
پی ویش، کجاشه؟؟😂 چطوری برم؟

خخخ

برو تو قسمتی ک لینک کانال و غیره رو نوشته احتمالا اونجا آیدیشو نوشته

برو اونجا پیام بده

همین یه مورد که نوح تونسته حیوونارو قانع کنه سوار کشتیش شن ولی پسرشو نه، نشون میده بشر چقد زبون نفهمه.
روی اطلاعات گروه یا کنال بزن یه قسمتش نوشته ارتباط با ادمین،البته خود ادمین میذاره ها وگرنه خیلیاشون ...

آها مرسی

2738