2726
عنوان

عددبتای بارداریه کمتر از ۵۰۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 37 پست
عزیزم میشه بتاهاشونو بگی هم مال پسرتو وهم بتای بارداری دخترتون رو؟

بتات حالا اگر برا موعد یا دوسه روز بعد موعدت بود میشد ی حدسایی زد هرچند من میگم علمی نیس اما من سر پسرام بتام آروم آروم میرف بالا چن هفتته؟ تست ادرار و سوزن انجام بده برا من درست دراومد

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره بخدا انگار اولیمونه من دوتا پسردارم اینم پسره انشالله خدا برات نگهشون داره انشالله😊

مبارکه عزیزم انشاالله خوش بختی وسربلندیشونو ببینی  هرکی زودتر عکس نی نیشو گذاشت 😂😂😂😂😂😂تو ساین 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
عزیزم میشه بتاهاشونو بگی هم مال پسرتو وهم بتای بارداری دخترتون رو؟

هیچ کدوم بتا ندادم با همون ازمایش مثبت منفی فهمیدم باردارم 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2728
بتات حالا اگر برا موعد یا دوسه روز بعد موعدت بود میشد ی حدسایی زد هرچند من میگم علمی نیس اما من سر پ ...

۱۱روز از پریودم میگذره وبتام کمتر از ۵۰۰۰ هستش تست ادرارچجوریه؟

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡
مبارکه عزیزم انشاالله خوش بختی وسربلندیشونو ببینی  هرکی زودتر عکس نی نیشو گذاشت 😂😂😂😂😂😂تو ...

فدات بشم همچنین عزیزم😃😃 اره والا من ک میگم تا تیر فقط این ویروس نحس بره با خیال راحت بریم بیمارستان انشالله

۱۱روز از پریودم میگذره وبتام کمتر از ۵۰۰۰ هستش تست ادرارچجوریه؟

تست ادرار باید حتمن حوالی هفته ۱۰ انجام بشه ادرار صبحتو تو ی ظرف میریزی و ی سوزن تمیز میندازی ۲۴ ساعت باید بگذره بعدش اگر زنگ زد تیره شد نی نی دختر و اگه سوزن هیچ فرقی نکرد پسره

فدات بشم همچنین عزیزم😃😃 اره والا من ک میگم تا تیر فقط این ویروس نحس بره با خیال راحت بریم بیمارستا ...

انشاالله اره به خدا دلم داره می ترکه برم برا فنچم خرید کنم هنوز چیزی براش نگرفتم