1874
1924

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

سلام گلم من بعد از ۱۰ روز میبستم ولی شکم بندم خیلی سفت بود یه شبایی ادیت میشدم بازش میکردم اگه راحت نیستی شبا دیگه نبند همون در طول روزم کافیه

❤《آگاه باش که با یاد خدا دل‌ها آرامش مى‌یابد》❤

من ۷ ماهه زایمان کردم ببندم تاثیر داره ممنون می شم جواب بدین

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت
1911
همیشه باید بسته باشه فقط موقعی که میری حموم درش میاری از حموم اومدی بیرون میزاریش

با اینکه طبیعی بود زایمانم ولی میترسم چسبندگی بگیرم. مشکلی نیس؟؟ 

خدایا مرسی ازت بابت همه چی. 😍😍
سلام گلم من بعد از ۱۰ روز میبستم ولی شکم بندم خیلی سفت بود یه شبایی ادیت میشدم بازش میکردم اگه راحت ...

من فروشنده بم گفت سه ماه ببند 😑😐

با اینکه طبیعی بود زایمانم ولی میترسم چسبندگی بگیرم. مشکلی نیس؟؟ 

خیلی محکم نبندش هم سیاه میشه هم چسبندگی میگیره طوری ببندش که باش راحت باشی هم شکمت سفت باشه فهمیدی منظورمو گلم😊

من ۷ ماهه زایمان کردم ببندم تاثیر داره ممنون می شم جواب بدین

ن بابا. از همون مو قع باید ببندی. من دوروزه زایمان کردم تازه امروز گرفتم همش بم میگن چرا ازروز اول نبستی 😐🙄

1826
ن بابا. از همون مو قع باید ببندی. من دوروزه زایمان کردم تازه امروز گرفتم همش بم میگن چرا ازروز اول ن ...

افسردگی گرفتم شکمم بد جور شل شده تو ببند حتما 

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت
خیلی محکم نبندش هم سیاه میشه هم چسبندگی میگیره طوری ببندش که باش راحت باشی هم شکمت سفت باشه فهمیدی م ...

اهان. اوکی

مرسی گلم

افسردگی گرفتم شکمم بد جور شل شده تو ببند حتما 

عیب نداره ورزش کن ژل لیفت کننده بگیر شاید بهتر شه. اره بابا من شکمم ک دیدم حالم بد شد پر ترک و اویزونه 😭

من فروشنده بم گفت سه ماه ببند 😑😐

اون دیگه بستگی به بدنت داره که چه زمانی شکمت سفت و جمع میشه من بعدشم رژیم داشتم و اکثرا میبستم و در ضمن اگر سزارین کردی به هیچ عنوان قبل از کشیدن بخیه هات و زیر ۱۰ روز نبند چون خدایی نکرده باعث عفونت میشه 

❤《آگاه باش که با یاد خدا دل‌ها آرامش مى‌یابد》❤