2726
عنوان

تا دیروز میگفتم حتما طبیعی زایمان میکنم ولی امروز یکم نظرم عوض شد😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1856 بازدید | 122 پست
چون من‌ ماما همراه گرفته بودم ،منو ترسونده بود که بچت درشت میشه ،دور سرش بزرگتر میشه و زایمانم سخت م ...

چندکیلوبود؟میشه لطف کنی واسم بگی ماماهمراه گرفتن چطوریه؟چقدرپول میگیره؟چیکارمیکنه واست؟تاکی پیشته؟اگه بخیه لازم باشه خودش میزنه؟

طرف صحبت من استارترهست.پس تحمل نظرمخالف نداری شلوارتوبکش روسرت وخف.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندکیلوبود؟میشه لطف کنی واسم بگی ماماهمراه گرفتن چطوریه؟چقدرپول میگیره؟چیکارمیکنه واست؟تاکی پیشته؟اگ ...

خیلی ریز بود ۲۸۰۰

والا تو شهر ما یه کلینیک بود با ۱۸ تا ماما همراه..هر کدومو دوس داری انتخاب میکنی...حالا نمیدونم جای شما چطوره 

از من ۳۳۶ تومن گرفت....از زمانی که باهاش قرارداد امضا میکنی تا ۲ ماه بعد زایمان ،هر مشکلی داشته باشی میتونی بهش زنگ بزنی...واسه زایمان تحریکت میکنه ،نیاز نیس بری پیش متخصص

از زمانی که بستری بشی ،میاد پیشت  و کمکت میکنه روند زایمان سریعتر پیش بره ،و کسی دیگه جز اون حق نداره معاینت کنه ،تا ۲ ساعت بعد زایمان کنارته 

بخیه رو ماما اصلی میزنه ،ماما همراه نمیزنه ،ولی بالا سرته ،مواظبته

کلا خوبه ماما همراه ،تنها نیستی تو بیمارستان

خیلی ریز بود ۲۸۰۰ والا تو شهر ما یه کلینیک بود با ۱۸ تا ماما همراه..هر کدومو دوس داری انتخاب میکنی. ...

ممنون گلم که جواب دادی

طرف صحبت من استارترهست.پس تحمل نظرمخالف نداری شلوارتوبکش روسرت وخف.
2728

طبیعی خیلی درد داره فکرشم نمیتونی بکنی،،، هیچ دردی توی دنیا به اندازه درد زایمان نیست،،، اگه نمیتونی و نازک نارنجی هستی سزارین کن... من ک یه جُسه  ریز دارم و درد زایمان پدرمو دراورد

تو نخ ما نباش گره میخوری
طبیعی خیلی درد داره فکرشم نمیتونی بکنی،،، هیچ دردی توی دنیا به اندازه درد زایمان نیست،،، اگه نمیتونی ...

والا فکر میکردم نازک نارنجی نیستم ولی امروز خیلی اذیت شدم 

نمیدونم والا چیکار کنم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

من دیروز سز اورژانسی شدم 

ولی نظرم اینه فقط و فقط طبیعی نه سزارین

سزارین خوبیش اینه فقط دنیا اومدن بچه راحته ، وای به حالت وقتی اثر بی حسیت میره 

تا ۱۲ ساعت نمیشه تکون خورد از درد ، نمیتونی راه بری ، نمیتونی راحت شیر بدی ، راه رفتن که افتضاحه دفه اول بعدش سوزش بخیه ، 

یعنی هر جور حساب کنی ۱۲ ساعت فوقش درد طبیعی میکشی ولی تو سز دیگه کمتر از ۲،۳ روز نیست 

خاننا واقعا فقط طبیعی بیارید ، 

هر کی میگه سز راحته دروغه مگر موارد خاص که ممکنه به خوش زا بد زا بودن ربط داشته باشه شاید یک در هزار طبیعی سخت باشه یا یک در هزار واقعا سزارین راحت 

ولی سز برای خودت و بچه سخته

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
من دیروز سز اورژانسی شدم  ولی نظرم اینه فقط و فقط طبیعی نه سزارین سزارین خوبیش اینه فقط دنیا ...

تبریک میگم خدا نی نیتون رو حفظ کنه

والا یه تعداد میگن سزارین یه تعداد  میگن طبیعی منم گیج شدم دیگه

ولی درد طبیعی فکر میکنم باید خیلییی بیشتر از سزارین باشه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
تبریک میگم خدا نی نیتون رو حفظ کنه والا یه تعداد میگن سزارین یه تعداد  میگن طبیعی منم گیج شدم ...

عزیزم من سز شدم درد سز هم کشیدم ، بخدا سزارین اصلا خوب نیست

۱۰ ساعت بعد عمل تکون نمیتونی بخوری و چیزی نمیخوری ، بعدش فقط کمپوت گلابی و انجیر و نسکافه و چای آب فقط میخوری ، مصیبت بعدش راه رفتنه که واقعا برای بار اول دردش افتضاحه 

از همه اینا گذشته وقتی میای خونه بچه یه طرف میمونه خودت یه طرف چون درد داری دسشویی رفتن مصیبت بلند شدن مصیبت نشستن مصیبت ، عوارض بی حسی هم هست که برای من زده به کتفم

الان ۳ روزه درگیرم و درد دارم شیاف میزنم

خب توی طبیعی یه روز کامل درد میکشی اصلا مرگو جلو چشمت میبینی نهایت درد دیگه ۱۲ ساعته بعدش میای خونه به خودتو بچت میرسی 

درسته خب به خوش زا بودن هم بستگی داره ، ولی بخدا از منی که سز شدم بشنو خودتو زیر عمل نفرست

کیف سز اینه فقط موقع دنیا اومدن درد نداری ولی از بعد رفتن بی حسی دقیقا درد طبیعی رو جور دیگه تو ۲،۳ روز میکشی 

درد به جهنم نمیتونی اونجور که باید به بچه برسی 

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
بنظر من سزارین کن ، خطرش برای بچه کمتره ، بعضی موقع عا تو زایمان طبیعی موقع تولد بچه دچار کمبود اکسی ...

اتفاقا سزارین برا بچه خطرناکه. اینجا گفتی دیگه جای دیگه نگو. سر پسرم کلا دکتر برام توضیح  داد گفتش که آب داخل ریه هاشون  هست و خالی نمیشه تو سزارین و....

عزیزم من سز شدم درد سز هم کشیدم ، بخدا سزارین اصلا خوب نیست ۱۰ ساعت بعد عمل تکون نمیتونی بخوری و چی ...

من تا ده روز درگیر بورم اصلا هیچ کاری خودم نمیتونسنم کنم بعدش هم تا چند ماه  جای عنلم درد میگرفت هر کاری نمیتونستم کنم

عزیزم من سز شدم درد سز هم کشیدم ، بخدا سزارین اصلا خوب نیست ۱۰ ساعت بعد عمل تکون نمیتونی بخوری و چی ...

فک میکنی عزیزم.. بخیه طبیعی همچین هم راحت نیستی نمیتونی بری دستشویی و نمیتونی بشینی و نمیتونی پاهاتو باز کنی باید جمع باشه.. تازه مدتی که طول میکشه تا بخیه بیفته همون یک هفته س حداقل

2706