1676
1605

به نظرتون توی دور و اطرافتون اونایی که زیاد حرص و جوش میخورن برای غذا خوردن بچه با اونایی که خیلی توجه نمیکنن به این موضوع کدومشون بهتر نتیجه گرفتن...بچه کدومشون بهتر رشد کرده؟؟؟؟

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1660
1665
تاثیر داره این حرص خوردن رو غذا خوردنش؟؟؟ بچم دو سالشه 11 و نیم وزن قد 85

خب همش سعی میکنم هی غذای مختلف درست کنم بیارم براش با هزار ترفند و دعوا که شده بخوره. آخه خودش هرچقد هم گرسنه باشه خوب نمیخوره. 3 سال و 3 ماهشه وزنش 16500 قدش 98

زندگی زیباست. 
خب همش سعی میکنم هی غذای مختلف درست کنم بیارم براش با هزار ترفند و دعوا که شده بخوره. آخه خودش هرچقد ...

ماشالله این که خیلی خوبه...از تجربه هات و چیزایی که میدی بخوره به منم بگو در راه خدا

ماشالله این که خیلی خوبه...از تجربه هات و چیزایی که میدی بخوره به منم بگو در راه خدا

من صبحونه کاچی و فرنی درست میکتم توش اگه آجیل داشته باشم میریزم اگه نه حتما کنجد پودر شده میریزم و کره حتما

تو همه غذاهاش کره میریزم با آب قلم براش کته میزارم

تخم مرغ یه روز در میون میدم

سعی میکنم کباب مرغ بدم چون بوش اشتها برانگیزه

آب پرتقال هرروز میدم

مولتی ویتامین سانستول میدم

شیر هر روز میخوره

جوانه هارو میدم 

اش و سوپ که توش حبوبات و کره  میریزم

سوپ شیر

ماکارانی زیاد میپزم

هله هوله هم زیاد نمیدم 

حلیم..... ابگوشت

آب هویج

اگه خودمون غذایه معمولی داشته باشیم واسه اون جدا رونی مرغی سوپی که توش همه چی داشته باشه درست میکنم 

قارچ کباب میکنم براش

کلا سعی کن غذاش رو پرکالری کنی با کره و آب قلم و این چیزا..... پای مرغ

زندگی زیباست. 
من صبحونه کاچی و فرنی درست میکتم توش اگه آجیل داشته باشم میریزم اگه نه حتما کنجد پودر شده میریزم و ک ...

فدات شم تو که زحمت کشیدی بگو برا پسرم.که 2 سالشه هر روز چند وعده بدم و هر وعده حجم غذاش چقد بدم تا رشد کنه..میان وعده چن بار و چقد بدم

رشدش متوقف شده چند ماهه

1645