2726
عنوان

صدای قلبشو شنیدم 😍الهی شکر

178 بازدید | 20 پست

چ حس خوبی بود فیلمم گرفتم ازش...انشالله قسمت منتظرا میگما بچه ها درسته میگن بر اساس ضربان میتونن تشخیص بدن جنسیتو؟ضربانش ۱۳۰ تا هست

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

سلام عزیزممم😍مبارکت باشه به خوبی و خوشی بغل بگیریش🤩😊💋 

اطلاعی ندارم درباره ضربان قلب و جنسیت نی نی نازت، 🤗😀😘

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مبارکت باشه عزیزم واسه منم دعا کن

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟

اي كاش منم فيلم ميگرفتم🥺ولي انقدر استرس داشتم كه اصلا به ذهنم نرسيد

چجوري فيلم گرفتي؟من هر سونوگرافي ميرم مانيتور سمت دكتره و من چيزي نميبينم 

اخرش يه لحظه نشون ميده

خدايا درست لحظه اي كه تو اوج نااميدي بودم معجزتو نشونم دادي خودت مراقب معجزت باش❤️🥺 ١٢/١٢
اي كاش منم فيلم ميگرفتم🥺ولي انقدر استرس داشتم كه اصلا به ذهنم نرسيد چجوري فيلم گرفتي؟من هر سونوگرا ...

دوتا مانیتور داشت یکی سمت خودش یکی واسخ من..خیلیم مهربون بود برام گذاشتش فیلم گرفتم

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
مبارک باشه الهی شکر  برای ما هم دعا کن خدابهمون یه بچه سالم وصالح  بده

همیشه همتونو دعا میکنم منم بعد دوسال انتظار خدا بهم ااد

مبارکت باشه عزیزم واسه منم دعا کن

سلام مامان عزیز

خرید از سایت :   , www.healthwear.life 

اینستا گرام  :        https://www.instagram.com/madar.va.nini/

کد تخفیف فراموش نشه 

موبایل رو بزارید داخل لباس و زنگ بزنید به گوشیتون. به هیچ وجه ارتباط برقرار نمیشه .  دیگه با خیال راحت لپتاب ، تبلت ، موبیل و مودم وای فای استفاده کنید.

این روزا هم تو قرنطینه بیشتر از موبایل استفاده میکنید ومیدونید چقدر این امواج خطر ناکه ، مخصوصا برای شما که 2 تا قلب ، 2 تا مغز ، 2 تا تن و 2 روح دارید و باردارید     

سلامت نوزاد آیندتون چقدر ارزش داره ؟ 

ضمنا این یه لباس نیست ، این یه مکمل برای سلامتی نوراد دلبند شماست 

مشاور شما : 09122178232 

سلام برات پیام نوشتم خوندی ؟ازت التماس دعا داشتم 

چشم عزیزم

گـلم مبارکت باشه منم بی بیم مثبت شد ولی میترسم ازمایشگاه برم  چندهفته رفتی سونو قلب😍

بسلامتی...منم اولش ترس داشتم..رو حساب پریودیم ۸ هفته بودم ولی تو سنو گفت ۶ هفته و ۳ روز صبر کن ۸ هفتگی برو سنو قلب

2706