2726
عنوان

شوهر روانی من😂

977 بازدید | 37 پست

واقعا نمی‌فهمم چرا اینطوریه یه ماهه باهام قهره، حرف نمیزنه، غذا نمیاد بخوره، کلا قطع ارتباطه

ولی هر کاری بهش بگم انجام میده😂

بگم برو خرید میره

بگم اتاقو تمیز کن میکنه

بگم لباسا و پهن کن میکنه 

واقعا نمیدونم چرا اینطوریه

ازم می‌ترسه؟ دوسم داره؟ دیدین تاحالا کسیو اینجوری؟ به نظرتون چه کار کنم باهاش؟ 

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به همین منوال ادامه بده😬

اگـرچه توبه شکستـم امیدوار تو هسـتم برای ذلّـت شیطـان مرا ببخـش خدایـا        ز قطره قطره اشکـم بشوی لوح گنــاهم به دانـه دانـهٔ باران مرا ببخش خدایـا

وا خوب ازش بمرس چرا این کار رو میکنه. شاید براش یه سوء تفاهمی پیش اومده یا از دستت خیلی عصبانیه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

نمیخواد دهن به دهن شه باهات

شخصا با کسی نمیخوام حرف بزنم هرکاری میگه انجام میدم تا فقط باهام حرف نزنه 😑😂

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
بهش میگم غذا میخوری میگه نه نوش جان😂

بابا این قرا وه خوبه   تا باشه ازین قهرا😂😂   حالا جدا از شوخی ازش درموردش سوال کن بنده خدا گناه داره اذیت میشا 

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است
2706