2726

مدتیه بین دو کتفم روی فقراتم سوزش شدید دارم

از طرفی هم لقمه انتهای مری ام گیر میکنه انگار یچیزی سر مری م هست و پایین نمیره

تو نت خوندم ممکنه  سرطان مری باشه یا رفلاکس

بچه ها ممکنه سرطان باشه؟سوزش پشتم همونجایی ک با آبی مشخص کردم خیلی اذیتم میکنه

الانم ک نمیشه رفت دکتر

از اسید معده ته عزیزم استرس نداشته باش بدتر میشه منم همینطورم گاهی هم به سمت قلبم می زنه

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
از اسید معده ته عزیزم استرس نداشته باش بدتر میشه منم همینطورم گاهی هم به سمت قلبم می زنه

شماهم غذا انتهای مریتون بسختی میره پایین ؟اونجایی ک علامت زدم سوزش و درد دارین؟

من فکر کردم سرطان دارم و داشتم فکر میکردم اگه سرطان باشه دنبال درمتن و اینا نمیرم حوصله ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شماهم غذا انتهای مریتون بسختی میره پایین ؟اونجایی ک علامت زدم سوزش و درد دارین؟ من فکر کردم سرطان د ...

منم اینجوری بودم رانیتیدین بعد از غذا خوردم خوب شد نت و ول کن هر چی بزنی میگه سرطانه

مهربون جون من تو معدم احساس درد و سوزش و ترش کردن ندارم

منم ندا‌شتم بعضی اوقات بدون علایمه فقط درد وسط کتف البته شاید از کیسه صفرا هم باشه که بعید می دونم بیشتر به مشکل معده می خوره 

مدتی کما و شیرین بیان بخور بعد غذا.... نعناع و زنحفیل و چای سبز باهم دم کن بخور.... بابونه هم خوبه.... سیاه دانه هم همچنین

اگه چند روز مصرف کردی دردت کم شد بدون از معده س

این روزا استرس سم شده برای معده هامون.... منم درگیر همین استرس و معده دردم 

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
واقعا عزیزم خداکنه کلی نا امیدم کرده بود ممنونم گلم

فداتشم اصلا نگران نباشی، دختر داییم یه دلدرد ساده داشت رفته بود گوگل نوشته بود سرطانو اینا، کلی ناامید شده بودو گریه میکرد، آخرم خودبخود بدون دکتر رفتن خوب شد، گوگل همه ی دردا رو سرطان تشخیص میده😂

میشه واسه رسیدن به آرزوهام، یه صلوات بفرستی؟
2706