2726
عنوان

هفته 21 بارداری و عدم احساس حرکت جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 10582 بازدید | 23 پست
سلام خوبی شما؟ بله خدا رو شکر.ولی فعلا خیلی کمه شما تو چه حالی هستید؟

خداروشکر همونم خوبه ایشالله بهترم میشهه حرکاتش   منم هیچی فعلا که دکتر گفته سه تا پرید بشو بعدش اقدام ولی فکر نمیکنم تا اون موقع بتونم اقدام کنم اخه میخام همه ازمایشهای سقط رو انجامبدم هم زمانبره هم الان با این شرایط دکترا نیستن خیلیاشون برام دعا کنید 

سلام  میشه برا مامان شدنم انشالله یه صلوات برام بفرستین 🙏🙏🌺
خداروشکر همونم خوبه ایشالله بهترم میشهه حرکاتش   منم هیچی فعلا که دکتر گفته سه تا پرید بشو بعدش ...

ان شاءالله هر چه زودتر دامنت سبز بشه و بچه ت رو بغل کنی

منم از بس تو خونه موندم بخاطر کرونا، رسما دارم افسردگی میگیرم

دکتر هم باید اواخر اسفند برم که تعطیل شد.الآنم تعطیله.سر خود دارم دارو می خورم

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بازم امروز لکه بینی داشتم که شیاف گذاشتم هر دفعه یه چیز پیش میاد

ایشالله مشکلی پیش نمیاد ببین خیلی مراقب باش خیییییلی اصلا نزدیکی نکن به هیچ وجه کار نکن خیلی مراقب باش چون لک میبینی من انقد چشم ترسیده از هکه چی تا میتونی استراحت بکن و بیرون نرو فعلا دنبال سیسمونیو اینام نرو با این شرایط بیرون اگه وسعت میرسه اینترنتی خریداتو بکن برا سیسمونی هم  

ایشالله مشکلی پیش نمیاد ببین خیلی مراقب باش خیییییلی اصلا نزدیکی نکن به هیچ وجه کار نکن خیلی مراقب ب ...

تقریبا بیرون نمیرم

سپردم بقیه برام خرید کنن برای سیسمونی

دعا کن تا آخرش پیش برم و خدای نکرده وسطش مشکل پیش نیاد

2728
ان شاءالله هر چه زودتر دامنت سبز بشه و بچه ت رو بغل کنی منم از بس تو خونه موندم بخاطر کرونا، رسما د ...

شمارشو نداری اگه دکترت نیس برو پیش یه دکتر دیگه کار خطرناک نکن دختر شاید ضرر داشته باشه مراقبت کن 

شمارشو نداری اگه دکترت نیس برو پیش یه دکتر دیگه کار خطرناک نکن دختر شاید ضرر داشته باشه مراقبت کن&nb ...

یه دکتر دیگه پیشش میرفتم که اونم تا شنبه نیست

شنبه زنگ بزنم ببینم باز هست و نوبت میده یا نه

تقریبا بیرون نمیرم سپردم بقیه برام خرید کنن برای سیسمونی دعا کن تا آخرش پیش برم و خدای نکرده وسطش ...

ایشالله سالم میاد بغلت فقط توکل کن بخداوند خودش گل پسرتو حفظ میکنه ایشالله مشکلی ویش نیاد گلم

ایشالله سالم میاد بغلت فقط توکل کن بخداوند خودش گل پسرتو حفظ میکنه ایشالله مشکلی ویش نیاد گلم

ممنون

ان شاءالله برای شما هم هر چی خیره پیش بیاد

یه دکتر دیگه پیشش میرفتم که اونم تا شنبه نیست شنبه زنگ بزنم ببینم باز هست و نوبت میده یا نه

اره اگه اونم نباشه بنظرم هر دکتر زنانی  که تونستی وقت بگیر برو پیشش فعلا پروندتم ببر همه ازمایشاتو سونوهارو ولی سر خود کاری نکن حتی شیافم خوبه بزاریا ولی دکتر ببیندت خیلی بهتره