2733
2734
عنوان

بارداری و بی توجهی شوهر

5261 بازدید | 34 پست

باردارم شوهرم هیچ توجهی بهم نمیکنه فقط به مادرش توجه میکنه اصلا نمیپرسه چی دلت میخواد هرچی هم میگم ک فلان چیز هوس کردم نمیخره فقط بلده شبا پشت کنه به من بخوابه کارم شده گریه😞😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وظیفشه باید برات بگیره هرجور شده از زیرسنگم باید هرچی هوس میکنی رو جورکنه بیاره نمیدونم چرا بعضی مردا اینجورن بچه اونم هست دیگ 

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 

ای بابا خودش باید بدونه که تو این دوران باید بیشتر بهت توجه کنه حالا که اینجوری نیس تو خودت سعی کن آروم باشی و خودت رو ناراحت نکنی خودتو مشغول کن زیاد محلش نزار شوهرتو

2738
با مادرشوهرم اینا زندگی میکنیم اصلا راحت نیستم نمیتونم وقتی گرسنمه چیزی بردارم بخورم مادرشوهرم میگه ...

عزیزم به فکر خودت باش راحت باش هر چیزی دلت خواست بخور اهمیت نده بهش 

حتما حتما الویت زندگیت خودت باش حرف یه آدم که شعور نداره چه اهمیتی داره که به خاطرش گرسنه بمونی

با مادرشوهرم اینا زندگی میکنیم اصلا راحت نیستم نمیتونم وقتی گرسنمه چیزی بردارم بخورم مادرشوهرم میگه ...

بش بگو مگه قبلش اینجور بودم؟ نوت بدنمو دچار این تغییرات کرده اگه بلدی تو بیا بهش بگو گشنش نشه😏

2706