1676
1605
عنوان

هیچ وقت عاشق نشین

416 بازدید | 69 پست

تمام تلاشم کردم گفتم گوشی ساده دستم میگیرم مشاوره بریم جدا از این که تو مدتی که با من بود الکی میگفت دوسم داره خیانت کرد داغون شدم همه جوره کنارش بودم گفتم بمون من حالم با تو خوبه اشکم در اورد اهنگ گذاشتم دارم محسن لرستانی گوش میدم خسته شدم از این زندگی 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

دوستت بود یا شوهرت؟

همه مامانا بزنین رو رنگ ابی بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

اگه توی یه رابطه هستین و ارامش ندازین شما درگیر یه ادم اشتباهی شدین😔✌

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با من دعوا نکنید...من مثل بقیه نیستم...من شلوارتونو در میارم😎😎      شاعر میگه...من آدم خوبی بودم بخاطر تو بد شدم😪..........                       ❌ تیکر بارداری نیست❌...          واسه حاجتتاتون صلوات می‌فرستم و لایکتون میکنم.....واسه حاجتم صلوات بفرستید❤️

عاشق نشدم و نمیشم

گاهی وقتا لازمه برای اینکه که به اوج برسی یه چیزایی رو نادیده بگیری منم فعلا تمام فعالیت های پروازی و غیر درسی رو تعطیل کردم تا به یه هدف بزرگتر که وکالت هست برسم .به امید رسیدن همه به اهدافشون✌✌✌✌ و به امید روزی که تو پروفایلم بزنم وکیل پایه یک ✌✌✌ 
8

😞😭

دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ...                                                                                                    کلیک کن.تاپیک دعا واسه حاجت روایی و... هست.توام تجربتو بذار بقیه استفاده کنن.مرسی❤

یا ۱۶تا شکست عشقیام افتادم🙄☹🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
دوستت بود یا شوهرت؟

اقاست

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با من دعوا نکنید...من مثل بقیه نیستم...من شلوارتونو در میارم😎😎      شاعر میگه...من آدم خوبی بودم بخاطر تو بد شدم😪..........                       ❌ تیکر بارداری نیست❌...          واسه حاجتتاتون صلوات می‌فرستم و لایکتون میکنم.....واسه حاجتم صلوات بفرستید❤️

اب نبات بخور یادت میره  

همه مامانا بزنین رو رنگ ابی بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
عاشق نشدم و نمیشم

منم همین فکرو میکردم

ولی دست خودت نیس ک

حتی تا مدتها نمیدونستم عاشقم

بعد از قرنطینه هم در خانه می مانیم.نه اینکه عادت کرده باشیم،نه... از در خونه  رد نمیشیم🤦🤦
خودش شوهره

یا خدا😂

منم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

ولی یکی دو موردش رو واقعا برام سخت بود فراموش کنم بقیشو راحت فراموش میکردم، کلا شاید 30 بار یا بیشتر عاشق شدم همشونم یک طرفه بوده 😐😂

ما دانه نخورده طعمه دام شدیم /ناکرده گنه ببین چه بدنام شدیم.......میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️
1645