1676
1605

به سلااام

کاش وقتی مهمون میاد خونه ی آدم زودتر پاشه بره شاید تو یکی از اتاق های اون خونه یکی خودش و زده به خواب که داره از جیش میترکه🥴There are two kinds of men and only two. There's the one staying put in his proper place. Ans the one with his foot in the other one's face...🎀The Demon Barber Of Fleet Street🎀 دوستان من دخترم لطفا هی نپرسین دختری یا پسر خسته شدم دیگهههه😢😢

سلام جان خاخر چتی هستی؟ 

شمه حال خاره؟

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                     وزن اولم ٧٦ وزن الان ٧٣،هدف اولم👈٧٠،هدف دومم👈٦٥،هدف سومم 👈٦٠ ،هدف نهايي58❤️

@fati_011    

کاش وقتی مهمون میاد خونه ی آدم زودتر پاشه بره شاید تو یکی از اتاق های اون خونه یکی خودش و زده به خواب که داره از جیش میترکه🥴There are two kinds of men and only two. There's the one staying put in his proper place. Ans the one with his foot in the other one's face...🎀The Demon Barber Of Fleet Street🎀 دوستان من دخترم لطفا هی نپرسین دختری یا پسر خسته شدم دیگهههه😢😢

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
سلام دترررر ت حال خاره

تی فدا😍😍😍😍

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                     وزن اولم ٧٦ وزن الان ٧٣،هدف اولم👈٧٠،هدف دومم👈٦٥،هدف سومم 👈٦٠ ،هدف نهايي58❤️
8
منم ایمبه هر چن مازرونی نیمه ولی شم استان زندگی کمبه

خش بیمویی دتر😍😍😍

ته وسه جان دلبرررررررر شهر تیر انداری کمبههههه

شه جان دلبر دااا از همه بهتره داااااا

شه کوهی کوتری دااااا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر کی دره شه سه دره...امشو مه دل غصه دره...چرخ و فلک بازی نده...
ته وسه جان دلبرررررررر شهر تیر انداری کمبههههه شه جان دلبر دااا از همه بهتره داااااا شه کوهی کوتری ...

عااااا جانوووووووو

دَنسِر😊😍یه اسفند ماهی خاص👑🌙#انرژی مثبت🥳🌸💜

این اهنگه دانلود هاکنین

جواد نکایی شه جان دلبر

اووووف عالی هسته

ریمیکس ک بئیرین قشنگ قر انه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر کی دره شه سه دره...امشو مه دل غصه دره...چرخ و فلک بازی نده...
1651