2726
عنوان

خانومای گل باردار بهمن و اسفند و فروردین بباید با هم باشیم.💋

| مشاهده متن کامل بحث + 1812 بازدید | 274 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مصرف موثر در زیبایی و سفیدی پوست  ترجیحا در صبحانه برای کودکان در رحم و مادران مفید اس ...

عزیزم این برا س ماه اول نیس چون آب هویج و زرشک تو س ماه اول ممنوعه

الیسا قشنگم همه زندگیمه😍🤤
برای بچه اولم خیلی حساسیت به خرج میدادم خیلی اذیت شدم ولی برای این یکی میخوام عاقلانه تر برخورد کنم. ...

به سلامتی گلم ایشالله به سلامتی بیاد بغلت😍😍😍😍

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
من الان19هفتمه و نی نیم پسره و آخرین پریودم17آبان بود برم یا بمونم؟

مگه غربالگری نباید بری عزیزم؟؟

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
عزیزم سن و تاریخمون تقریبا عین همه 😍😍 

ارههه😍😍😍؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم این برا س ماه اول نیس چون آب هویج و زرشک تو س ماه اول ممنوعه

من اینرا از کانال تلگرام میگیرم

ممنون برا اطلاع رسانیت گلم😍😍😍😍

خانوم ا شما اسید فولیک یا ویتامینی مصرف میکنین؟

من ید فولیک فعلا تنها تا ببینم خدا چی میخاد.دکترم گفت یدفولیک تنها بخور.

غربالگری هامو رفتم همرو منظورم تو تاپیکه 

عزیزم بمون چه اشکالی داره دورت بگردم😅😅😅💋

2706