2703
2553
عنوان

خانومای گل باردار بهمن و اسفند و فروردین بباید با هم باشیم.💋

| مشاهده متن کامل بحث + 1812 بازدید | 274 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خانوم ا شما رفتین تو این شرایط ازمایش بدین یا ن؟من ک میترسم😐😄

سلام عزیزم.

من ۴روز پیش رفتم.بتا تیتر دادم نرفتی هنوز؟؟😁😁

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

سلام بچه ها خوبین حالو اوضاعتون خوبه.

میخام پست زیبایی نوزاد یا همون جنین رو بزارم

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

مصرف موثر در زیبایی و سفیدی پوست 

ترجیحا در صبحانه

برای کودکان در رحم و مادران مفید است، زیرا هر دو آنها را ،سالم و قوی نگه میدارد.

کاسنی و آنچه برای کبد مفید است فرزندتان را زیبا می کند

کاسنی بخورید تا خون شما زیادتر گردد که فرزند زیبایی از شما بوجود آید ؛ روغن زیتون، روغن ماهی، کنگر، هویج، زرشک، شکر و نعناع نیز یکی از رازهای قدیمی برای داشتن فرزند زیباست.

7 غذایی که در دوران بارداری موهای سالم را برای کودک به ارمغان میاورد

این رویایی است که می تواند به حقیقت برسد اما چگونه؟ خوب، همه چیزهایی که باید انجام دهید،این است که مواد غذایی مناسب را به کودک خود هنگامی که هنوز در رحم شما است، بدهید. پزشکان، تعدادی از مواد غذایی را که برای زنان باردار فوق العاده است، پیشنهاد میکنند ؛ اگر می خواهید فرزند شما رشد کند و موهای شیک، با کلاس ، موهای بور و یا هر چیز دیگری که ممکن است شما را غافلگیر کند داشته باشد ، باید این مواد غذایی را در طول بارداری مصرف کنید. این بهترین زمان ،برای شروع تغذیه موی نوزاد آینده شماست برای پی بردن به اسرار موهای مناسب برای نوزاد، مطلب زیر را مطالعه کنید.

آجیل:

در طول روزهای بارداری انواع مختلف آجیل مصرف کنید. انواع آجیل در بازار موجود است. شما باید با پزشک خود صحبت کنید و از گردو آمریکایی ، بادام استفاده کنید. این ها منابع خوب بیوتین هستند.

سلام عزیزم. من ۴روز پیش رفتم.بتا تیتر دادم نرفتی هنوز؟؟😁😁

ن من نرفتم 

من ی رقص ویتامین d 50000 خوردم همه گفتن خطرناکه رفتم نوبت دکتر گرفتم 

گفته ساعت 9 بیا 

اما من ازمایش ندارم ک ببرم وایی

خوب بود بتات عزیزم؟

2714
ن من نرفتم  من ی رقص ویتامین d 50000 خوردم همه گفتن خطرناکه رفتم نوبت دکتر گرفتم  گفته س ...

وای خدایا چرا دوز داروتو بالا بردی گلم برا کبدت بده.

وای دکترت حتمن ازت بتا میخاد.

اره از چند جا که سوال کردم گفت بتات نرماله خوبه.

خداروشکر عزیزم  برا همین گفتم برم دکتر ببینم چی میگع 😂😂

ممنون عزیزم.

اگه میخای معطل نشی فوری برو ازمایشگاه بتا تیتر فوری بده .تا زود جوابو بهت بدن معطل نشی.

همین که بری مطب فوری میگن برو ازمایش بتا بده.

ایشالله که با خبر خوش بیای اینجا😍🥳🥳🥳

ممنون عزیزم. اگه میخای معطل نشی فوری برو ازمایشگاه بتا تیتر فوری بده .تا زود جوابو بهت بدن معطل نشی ...

عزیزم من همسرم نیست ک بتونم برم آز بدم  شب میاد 

انشالله میرم دکتر فردا دیگ میرم ازمایش

عزیزم من همسرم نیست ک بتونم برم آز بدم  شب میاد  انشالله میرم دکتر فردا دیگ میرم ازمای ...

ایشالله به سلامتی گلم😍🥳

خانوم ا شما رفتین تو این شرایط ازمایش بدین یا ن؟من ک میترسم😐😄

شوهرم نمیذاره من برم میگه خطرناکه. بعضی وقتا میگم از کجا معلوم بچه هست واقعا😅

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد

برای بچه اولم خیلی حساسیت به خرج میدادم خیلی اذیت شدم ولی برای این یکی میخوام عاقلانه تر برخورد کنم. آخرای اسفند رفتم پیش یه ماما، گفت اوایل اردیبهشت برو غربالگری .هرچند صبور بودن خیلی سخته ولی صبر میکنم تا اوایل اردیبهشت بعدش میرم غربالگری

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
2706