2703
2553
عنوان

خانومای گل باردار بهمن و اسفند و فروردین بباید با هم باشیم.💋

| مشاهده متن کامل بحث + 1812 بازدید | 274 پست
سلام خانومی ،مبارکه، امپول ازادسازی چند سیکلت زدی؟ چه روزایی اقدام کردی؟؟

سلام عزیزم ممنون گلم مرسی.من ۱۳ سیکلم زدم.تقریبا یک هفته کامل اقدام داشتم گلم.

ایشالله باردار بشی گلم😍😍😍

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

سلااااام... من مهدیسم، 24 سالمه... یک سال و نیم اقدامم، دیروز آزمایشم مثبت شد.... اخرین پریودم 9 بهمن بود ولی خب چون تنبلی داشتم و تحت نظربودم، 9 اسفند hcg تزریق کردم... نمیدونم چند هفتمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلااااام... من مهدیسم، 24 سالمه... یک سال و نیم اقدامم، دیروز آزمایشم مثبت شد.... اخرین پریودم 9 بهم ...

عزیزم مهدیس جون میشنامت تستت خیلی پررنگ بود.

مبارکه گلم.منم زینبم خوشبختم از اشنایتت.

مگه بتا تیتر نگرفتی😍

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
عزیزم مهدیس جون میشنامت تستت خیلی پررنگ بود. مبارکه گلم.منم زینبم خوشبختم از اشنایتت. مگه بتا تیتر ...

اره عزیزم، تو تاپیک بودی، خیلی خوشحالم که باهم بارداریم، مبارکت باشه😍😍😍❤️❤️❤️ تیترم 7000 بود، نمیدونم چندهفته میشه

2720
اره عزیزم، تو تاپیک بودی، خیلی خوشحالم که باهم بارداریم، مبارکت باشه😍😍😍❤️❤️❤️ تیترم 7000 بود، نمی ...

به سلامتی گلم  خیلیم عالی تیترت۰😍😍😍

2714
سلام عزیزان مریمم ۲۴ سالمه ؛ آخرین پریودم ۱۱ بهمن‌بوده پلی کیستیک بودم و ناخواسته باردار شدم😊😍

سلام گلم.خوشبختم منم زینبم ۱۸ سالمه.۱۷ روز مونده به تولد ۱۹ سالگیم.

منم پلی کیستیک بودم عمل لاپرا کردم خرداد ماه.

اخرین پریودی هم ۲۹ بهمن بودود😍

سلام گلم.خوشبختم منم زینبم ۱۸ سالمه.۱۷ روز مونده به تولد ۱۹ سالگیم. منم پلی کیستیک بودم عمل لاپرا ک ...

من رفتم دکتر سونو و آزمایش و اینا 

بعد گفت خیلی پلی کیستیک شدید هستی دو ماه دارو بخور بیا دوباره تکرار کن سونو و آزمایش رو

ماه اول که دارو رو خوردم قطع کردم پریود بشم بعد ماه دوم رو شروع کنم که فهمیدم باردارم 🤣🤣🤣

خداروشکررررر❤

" عشق جان " ؟ خوش به حال من 😍 که تو جان منی❤💋

سلاممم.منم طلام

۲۲سالمه. اخرین پریودیم ۱۸ بهمن بوده

۲۶ام اسفند ازمایش دادم بتام ۱۹۲ بود.

اسیدفولیک میخورم تا ۱۶امم میرم دکتر.

فقط از بتام میترسم ک پایین بود.

ی روز قبل موعدم بیبیم منفی شد

۷روز بعدش مثبت

واینم بگم تنبلی داشتم و ۱۰ماه اقدام بودم

خوشبختم😍😍❤

خدا جونم هزار مرتبه شکرت❤❤
بچه ها این بتا منه ؛ خوبه؟

اره گلم خیلی خوبه من بتام ۵ روز بعد موعودم که رفتم ۱۳۰۷ بود

ممنونم مهربون، الهی که همه ی نی نی ها صحیح و سلامت به دنیا بیان، همه ی منتظراهم دامنشون سبز بشه

ایشالله گلم😍😍

سمیرا ۲۵ ساله اخرین پری ۱۷ دی بود ۱۶ فروردین میرم سونو ان تی و غربالگری اول

سلام گلم.زینب ۱۸ ساله.اخرین پری ۲۹ بهمن.ایشالله به سلامتی نی نی تو بغل کنی😍😍😍😘😘🥳

2706