2733
2734
عنوان

کسی هست که دکترش رژیم غذایی مخصوص تو بارداری داده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 37985 بازدید | 33 پست
من اصلا ویار نداشتم و اشتهام خوب بود ولی نه اینکه هر چی دلم مخواد بخورم پرناتال را ماه 5 خوردم 3 کیل ...

من سر بارداری قبلیم رفتم دکتر تغذیه تو شیر دهی بهم رژیم داد و کلی هم لاغر کردم اصلا هم شیرم کم نشد الانم برای بچه دومم رفتم پیشش بهم رژیم داد بچم پسر شد خیلی هم راضی ام ازش ادرسش رو میزارم برای کسایی که مثل من لازمش دارند. خانم دکتر رجبی

بلوار مرزداران- بین ایثار و آریا فر - پلاک 124 واحد 8
آدرس سایت

ادرس اینستاگرام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم قبل بارداری کبد چرب داشتم برای همین مجبور بودم پیش دکتر و کارشناس تغذیه برم و مشاوره بگیرم که طی بارداری به مشکل نخورم یکی از دوستام بهم یکیو معرفی کردن  منم بهشون مراجعه کردم و توی دان بارداری به مشکل نخوردم کارشون خوب بود منکه راضی بودم اگر کسی خواست بهش توی اینستا پیام بده و مشاوره بگیره https://erezhim.com/

سلام من در ماه اول بارداری هستم وزنم 63 کیلو قدم 158 دکترم میگه باید رژیم بگیرم ورزنمو کم کنم خوب نیست میگه توی ماه 5 بارداری دچار استراحت مطلق میشی ولی مرکز بهداشت گفت بهم که نه چه معنی داره زن باردار رژیم بگیره بچه رشد نمیکنه اینجوری حالا نمیدونم به حرف کی گوش بدم زیاد ویار ندارم بیشتر نفخ میکنم غذا سر دلم میمونه وگرنه استفراغ ندارم کسی بوده سابقه رژیم تو بارداری داشته باشه میترسم به بچم اسیب بزنم هرچند که خیلی کم رعایت میکنم رژیمم رو زیاد نمیتونم توی نخوردن جلوی خودمو بگیرم ولی بازم استرس دارم راهنمایی کنین خانما؟؟؟؟

2731