2410
2553
عنوان

نظرتون راجب قطره بیلی ناستر؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 61759 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دو روز گذاشتیم تو دستگاه البته اوردیم خونه زردیش شده بود13 که خداروشکر رفع شد فعلا،ولی من تست زردی بخاطر کرونا اوردیم خونه تست گرفتن.

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
2720
منم خیلی جاها خوندم چون آب بدنشون کم میشه ضررم داره،دکتر خودشم گفت تا از چهله در بیاد خوب میشه اما ن ...

پسر من از شش روزگی دوشب تو‌ ان ای سیو بستری شد تا زردیش اومد پایین، بعد از اونم تا یکی دو ماه همچنان زرد بود

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

ببرش دکتر بیلی روبین خونش بره بالا میزنه به مغزش خدانکرده عقب مونده میشه زردی چیزی نیست تو خونه درمان بشع بچه من یبار بستری کردیم اومد پایین اومدیم خونه دوروز بعدش باز بستری شد گفتن چطور نگهش داشتی بعدش تا یکی دوماه زرده تا کاملا بیلی روبین از خونش بره بیرون و سفید بشه

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁
ببخشید چه جوری تو خونه تست گرفتن؟ منم دخترم زردی داره میترسم ببرمش ازمایشگا

زنگ بزن مرکز بهداشت بگو میخوام بیان خونه تست بگیرن خودشون شماره میدن.

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
2714
آره فقط یبار استفاده کردم،بعد خوندم ک آب بدنش کم‌میشه دیگه ندادم

منم از حدود ده روزگی بیلی ناستر به دخترم میدم تا الان که یک ماهشه ولی باز دکتر بردم میگه زردی داره ظاهرا ک تاثیری نداشته قطره .البته دکتر خودش میگه خوب شده نمیدونم کدومشون درست میگن

تا دو ماهگی زردی داشت؟آخه خیلی منو ترسوندن ک اگه زردی ب بچه بمونه رو مغزش تاثیر میذاره

زردی پسر من خیلی کم بود 

الآنم مشکلی نداره خداروشکر

ولی حتما درمان کن شما نذار بمونه

این قطره از طریق ادرار و مدفوع دفع میکنه زردی بدن رو اگه اشتباه نکنم

در کل داروی خوبی هست

من که سه روز دادم و مشکلی پیش نیاورد

عزیزم اگه تهرانی شماره اون کسی که تست میگیره رو بهت بدم زنگ بزن بیاد خونتون تست بگیره.دیگه بهداشت نر ...

عزیزم میشه شماره اونی که تو خونه زردی رو چک میکنه بهم بدی؟ خیلی نگرانم دخترم یک ماهشه تازه فهمیدم که زردی داره ولی جرات ندارم آزمایشگاه ببرم سوراخ سوراخش کنن

2706